Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Uszka na święta  

  RSS

moonek
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
20/12/2014 4:57 pm  

Witam, ostatnio z przyzwyczajenia do czytania składu wszystkiego co tylko trafi mi do rąk, przeczytałem skład uszek z kapustą i grzybami, które moja mama kupiła na święta. Zdziwiłem się i zawiodłem ponieważ wyczytałem że został tam użyty tłuszcz wieprzowy, dwie różne firmy, w obu przypadkach to samo. W biedronce do kupienia są również uszka firmy "Kotwica", w których składzie tego tłuszczu nie znalazłem. Moje pytanie więc wygląda następująco, czy znacie i polecacie jakieś uszka, które są potwierdzone i sprawdzone jako wegetariańskie, lub czy może ktoś się orientuje czy owe uszka z "Kotwicy" będą ok?

Tak wiem, najlepiej zrobić samemu, ale uszka domowej roboty, które pojawiają się na mojej wigilii co roku zazawyczaj są większe od kupnych i nie ukrywam że kiedyś kupne spożywałem i bardzo mi smakowały.


OdpowiedzCytat
inkarnacja
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 8
20/12/2014 8:47 pm  

Gdzie byś nie spojrzał tam jakieś dodatki odzwierzęce. Uzbój się w cierpliwość i w końcu trafisz, albo skończy się twoja cierpliwość i sam zrobisz 😛

[edytowane 20/12/2014 przez inkarnacja]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
22/12/2014 2:20 pm  

Jeśli skład jest ok, to myślę, że nie ma co szukać spisku, ja bym zjadła.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
  
Praca