Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

uwaga na mrozonki  

  RSS

Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
06/06/2006 12:00 am  

Czasami, gdy nie mam czasu sobie cos porzadnego pichcic jem mrozone warzywa np. na patelnię. Warzywa kupuje zazwyczaj moja mama. Wiec pzrestrzegam-bo mi w zyciu dotychczas nie przychodzilo na mysl zeby czytac skład warzyw mrozonych. ale dzisiaj chcialam zobaczyc ile trzeba smażyć i natknelam sie na sklad-dziwnie dlugi...No wiec ostrzegam, ze do niektorych warzyw mrozonych hortex (np. "do makaronow") dodaje się bulionu drobiowego i żelatyny. ku przestrodze.


OdpowiedzCytat
mary_jane
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 27
06/06/2006 12:56 am  

nieźle mnie zszokowałeś 😮

i don't go to sleep to dream...


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
06/06/2006 12:59 am  

;P jestem dziewczyna ;P
A ta kw ogole to im daje ta zelatyna w warzywach?


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/06/2006 2:10 am  

Na szczęście jadam tylko zwykłe mieszanki, żadnych z sosami itp.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
06/06/2006 3:46 am  

Tak, Hortex wypuścił teraz takie mrożonki od razu z sosami i trzeba uważać, bo nazwy na opakowaniach brzmią "niewinnie" a w środku różne niespodzianki.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
06/06/2006 10:57 pm  

Ja się z tym spotkałam, ale na opakowaniu pisało, że warzywa są z dodatkiem sosu (to były warzywa do makaronu).


OdpowiedzCytat
figlerek
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 34
07/06/2006 1:27 am  

Ja wszelkich warzyw mrożonych unikam ze względu na skład i dziwny smak(ugotowałam kiedyś z nich zupe i powiem szczerze, że miała strasznie dziwny smak 🙁 po prostu bleee...)Nie umywa się do surowych warzyw.


OdpowiedzCytat
Katarzysko
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
18/06/2006 4:26 am  

ja sprawdzam sklady nawet po 10 razy i mimo tego ze wiem ze dany produkt jest bezpieczny-chyba sobie nie ufam:) ale co do tych warzyw hortexu to racja bardzo czesto sa tam buliony niewegetarianskie mimo ze nie sa z zadnymi sosami.oni tak dodaja zeby bylo chyba lepsze w smaku...:(fuu ostatnio mama mi takie kupila i moja wytresowana siostra mnie przestrzegla:)ale i tak zawsze sprawdzam wiec bym sie nie natknela..ale siostre mam super nie?a je mieso ale zawsze mi wszystko sprawdza:)acha skorupiak masz tak super zdjecie tego kotka ze palam do ciebie miloscia od poczatku:)ale to tak tylko na marginesie:)mam nadzieje zemnie nikt nie okrzyczy za zmaine tematu

[edytowane 17/6/2006 od Katarzysko]

katarzysko


OdpowiedzCytat
stoppelek
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 47
20/06/2006 8:43 pm  

hmm... ja nigdy nie kupuje z sosami, ale i tak jestem zaskoczona... ale wszystkie?

Rząd na bruk! Bruk na rząd!


OdpowiedzCytat
Neti
 Neti
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 24
21/06/2006 1:30 am  

ja w zimę często jadam mrożonki ale nigdy z sosami. I są wyśmienite 😀

[b]Eight men will never play again, who met destruction there, the flowers of English football, the flowers of Manchester[/b] Joga Bonito :* :*


OdpowiedzCytat
  
Praca