Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

restauracja w Kielcach  

  RSS

Gapiszon
świeżaczek
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1
20/09/2005 8:45 pm  

Cześć wszystkim, a szczególnie tym, którzy orientują się w topografi gastronomicznej Kielc 🙂

Pytanko: gdzie w Kielcach można normalnie zjeść (normalnie według naszej normy normalności 🙂

Gapiszon


OdpowiedzCytat
MARTA_456
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 5
11/04/2008 1:32 am  

Niestety, takiego miejsca nie ma. Pozostaje chodzić i pytać, czy nie mają czegoś w "normalnych" barach.

mati


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/04/2008 1:44 am  

O.........jak fajnie. Dwie nowe osoby!
Cześć Gapiszonie i Marto. Mam nadzieję, że się tu Wam spodoba :thumbup:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Likwidator
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 263
11/04/2008 1:56 am  

Stanisławie, zauważ najpierw jak ultra-szybką odpowiedź otrzymał Gapiszon, a następnie policz jeszcze raz "nowych użytkowników :rotfl: 😛

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
11/04/2008 2:56 am  

Nieźle, prawie trzy lata Gapiszon czekał na odpowiedź. Szkoda jednak przez , że przez ten czas nic nie powstało. :rotfl:


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
11/04/2008 2:59 am  

Nie mogłam się powstrzymać od napisania 🙂 Doprawdy zawrotne tempo :rotfl:

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
11/04/2008 3:23 am  

Stanisławie, zauważ najpierw jak ultra-szybką odpowiedź otrzymał Gapiszon, a następnie policz jeszcze raz "nowych użytkowników :rotfl: 😛

O kurcze! Rzeczywiście ultra szybka odpowiedź, 🙂
Nie zauważyłem tego.
Biedny Gapiszon chyba umarł z głodu nie znajdując żadnej jadłodajni w Kielcach . 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
jami
 jami
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 7
13/12/2009 1:01 am  

Rok temu słyszałem ploty, że ma powstać wreszcie wegetariańska restauracja w Kielach. Czy ktoś się orientuje czy w końcu powstała? Bo ja bywam tam coraz rzadziej. Poza tym, są może jakieś "zwykłe" restauracje, gdzie można zjeść coś dobrego bez mięsa?

[edytowane 14/12/2009 od jami]

Proste przepisy wegetariańskie


OdpowiedzCytat
  
Praca