Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Katowice Stare i nowe   

  RSS

silverd
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 1
11/10/2012 8:57 pm  

A wiecie, że jest jeszcze jedna knajpka wege w Katowicach? oprocz Osła i Karmy które wszyscy znamy juz dobrze...
Jest to cos na ulicy Chorzowskiej, w poblizu szkół tańca, koło swiateł na Sokolskiej.
😀
nazywa sie to to Stare i nowe , taka byłam ciekawa , ze az sobie ich stronke znalazłam, na marginesie bajeczne zdjecia...www.stareinowe.pl
Niestety maja też kuchnie tradycyjną, ale rozmawiałam z włascicielką ktora jest wegetarianką, ( i jej rodzina tez) i maja naprawde duży wybór wszystkiego dla nas.
Maja tablice na ktorej są dania na już i menu, jadłam juz pare razy i wyglada na to ze jest tak jak mówią, czyli gotują a jak sie skonczy to robia cos innego.
Wogole klimat jest tam super, kolorowe obrazki, kwiaty, zioła, fajna muzyka, sa ksiązki i gazety ( tez vege) ktore mozna poczytac...
tak ładnie, że kiedy wszłam przstraszyłam się że ceny beda z kosmosu, ale nie sa.. i naprawde mi sie tam podoba.
i wino jest, i zielona herbata sypana ( nie z torebek) i z tego co widze ciagle cos organizuja..

chodzimy tam z w mieszanym towarzystwie:) vege miesno:)
polecam 😀


OdpowiedzCytat
adamaz
świeżaczek
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 1
14/10/2012 11:08 pm  

byłem, sprawdziłem, jedzenie odlot 🙂 kotlety z kaszy gryczanej z suszonymi pomidorami ocierają się o poezję.Gulasz całkiem , całkiem a zniżka na piwo dla studenta baaaardzo ucieszyła


OdpowiedzCytat
czeremcha
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
04/11/2012 1:58 pm  

A jak cenowo się klasyfikuje ta knajpka? Pamiętam, jak w tym miejscu była inna knajpa i było raczej średnio, jeśli chodzi o ceny.

czeremcha


OdpowiedzCytat
  
Praca