Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rock, a tolerancja...  

Strona 2 / 2 Wstecz

W sumie to tak tylko po części chyba, no bo czasem zdarza się, że jak ktoś jest jakimś naiwnym fanem niektórych artystów bądź zespołów to chce się do nich upodabniać i przejmuje ich nawyki. Ale problem jest wtedy, gdy dany artysta jest np. agresywny czy cuś>.<
Ja osobiście słucham rock'a, a raczej screamo(np. alesana) oraz po dużej części ska i nie tylko. Ostatnio zakochałam się w KULCIE. Są poprostu genialni. A w szcezgólności Kazik i jego teksty^^
Polecam bardzo, wielce ^3^

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 4:57 pm
ugibugi
rozmówca

Słucha jakiejśc Nirvanki

Wiesz nie jakiejś Nirvanki, tylko Nirvany, kultowego zespołu!!!! 😡 Nie chcę się czepiać, ale piszesz, że cię denerwuje nietolerancja innych, a sama piszesz takie rzeczy... 😀 Śmieszne w suie. Mnie tam generalnie wisi co myślą o mnie inni. Już się przyzwyczaiłam, że jestem raczej autsajderką i nie przeszkadza mi to 🙂 Liczę się z opiniami bliskich mi osób i przyjaciół.
Czy jestem tolerancyjna? Staram się.
Jakby co to kocham Nirvanę, Dżem, Kult i TSA 😛

COME AS YOU ARE

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 9:12 pm
Ktosiek
stały bywalec

OJ tak, Dżemik, Kulcik i TSA 😛

Nawiasem mówiąc - TSA gra 16-go sierpnia koncert na Zlocie Pojazdów Militarnych niedaleko mojego Szczecinka 🙂

Czy są bardziej tolerancyjni?
Nie wiem, ja sądzę, że ci bardzo zaangażowani 'rockowcy' mają od 12 do 14 lat.
Mnie na przykład przeszło w połowie pierwszej gimnazjalnej 😛 I sądzę, że teraz, kiedy mniej skupiam się ciągle wokół tej 'tolerancji', mam jej dużo więcej. A przynajmniej pobłażania 😉
Teraz staram się rozwijać gust muzyczny na wszystkie strony - blues, jazz, folk, nawet elektro jak czasem ktoś puści :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2008 9:28 pm

W moim liceum jest grupa rokowców twardo trzymająca się razem, jeżdżąca na wszystkie koncerty szczególnie punkowe i.t.p. Ja też słucham rocka. Kocham tę muzykę bo ma w sobie coś, czego mi brakowało w innych. Ale nie ubieram się na czarno, nie wyglądam jak fan rocka. I chociaż nie mogłabym przez dłuższy czas słuchać innej muzyki, to staram się byc tolrancyjna.

Trzeba słuchać tego na co człowiek ma ochotę.

PS. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Kazika:)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2008 3:51 pm
Szczurunia
bywalec

kiedyś, kiedy na ziemi panowały przepiękne czasy hipisów, to można było powiedzieć że rock oznaczał tolerancję, dziś to się diametralnie zmieniło, niestety....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 1:34 am
badba
bywalec

ja też słucham .. szczególnie rocka stadionowego...słuchałam ją już w latach licealnych... ale jakoś nigdy aż tak bardzo nie utożsamiałam sie z muzyką.. fakt nosiłam glany i tyle... nie wyglądam wcale na fana rocka... ale to nie jest tak że słucham tylko tego... są różne style muzyczne...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2008 9:27 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca