Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Isis Gee  

leslie
bywalec

Tak, ta nowa piosenkarka, która wzięła udział w finale Eurowizji(ja uwazam ze eurowizja to upolityczniony kicz, zreszta pewnie kazdy to wie i dlaczego)
Na Eurowizji moim zdaniem wspaniale zaśpiewla, pisoenka przepiekna w ogole lubie sluchać jej piosenek, ma bardzo ladna barwe głosu no i nie robi z siebie tkaije glupiej gwiazdy. a Ci co z nia wywiady ogladali/czytali wiedza ze zawsze na koneic gada ze wysyla do wsyztskich milosc i swiatlo, hehe ;d

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 7:17 pm
Koniara
stały bywalec

No i co w związku z tym? 😮

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 7:27 pm
leslie
bywalec

No i w zwiazkuz tym tutaj możemy o jej muzyce pogadać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2008 4:39 pm
StellaArtois
weteran forum

kolejna wypromowana, sztuczna lalka, muzyka-popowy shit

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2008 4:46 pm
Andros
bywalec

to nawet nie jest laska 😮 w żadnych tego słowa znaczeniu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 2:34 pm
leslie
bywalec

Hmm a dlaczeo tak uwazacie? wg profesjonalistów jest świetna obi miedzy anrodowa kariere(europa i ameryka) wg mnie nie jest wcale brzydka(ale jak sie nie usmiecha xD)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 7:17 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Andros tylko nie mów, że wierzysz w te bzdury, że ona jest facetem po zmianie płci... 😮
Swoją drogą piosenkę na eurowizję miała ok. Kiczem dla mnie jest Doda. Isis osobiście nie słucham. Nie gustuję w popie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 8:04 pm
leslie
bywalec

Nawet jesli to nie byłaby już facetem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 11:09 pm
  
Praca