Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

znani ludzie wrodzy zwierzętom  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
26/12/2006 8:03 pm  

Takim człowiekiem jest Ozzy Osbourn (zresztą on sam ma ogromne problemy z psychiką). W książce "Matka wegetarianka i jej dziecko " Pani Carol Pawlak opsiuje, ze jest to człowiek nikczemny. Spędził bodaj 2 lata w rzeźni zabijając żywe zwierzęta jakby mu to sprawiało przyjemność i radość.

Ozzy to gośc który bierze sterte leków psychotrowych by wogole mógł funkcjonować. W MTV bodajże leciał takie program z całą jego rodziną i można było zauważyć, że Ozzy co nieco miał spowolnione ruchy!! No leczy się facet, a raczej podtrzymuje przy życiu.

znacie inne osoby..

ps.I jeszcze w "Wiecznej treblince" są przedstawione listy SS-manów do rodzin gdzie opisują oni jak się odżywiają i jak spędzją czas. Polecam książkę. Właściwie to dobrze by było założyć dział kiążkowy by można było wymienić się wiadomościami co warto przeczytać.

[edytowane 16/1/2007 od Olla]


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 102
26/12/2006 8:09 pm  

Marilyn Manson, Corey Taylor(wokalista Slipknot)


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
26/12/2006 8:31 pm  

Blanka, co takiego zrobił Manson? Wygląda na psychopatę i chyba nim jest ale ciekawi mnie, co takiego zrobił. Jeśli możesz to rozwiń ten wątek 😉

A Ozzy... Myślałam, że to spoko gość. Kiedyś oglądałam go na mtv i wydawał się być ok. No cóż...


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 102
26/12/2006 9:49 pm  

Olaaa...
Przyznam sie ze nie jestem fanka Mansona choc nie przeszkadza mi jego muzyka....Tak samo Ozzy'ego czy Corey'a:)

Jezeli chodzi o Mansona to na koncertach urywal glowy kurom albo je gwalcil:/
Nie przezylam tego ani nie mam za duzo dowodow by przekonac ale tak slyszalam i czytalam:/

No smutne sa te fakty....smutne...


OdpowiedzCytat
ptakbezglowy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 457
26/12/2006 9:49 pm  

A co z odgryzaniem glow golebiom...?

Chyba nie wspomina sie o tym na ich fanowskich stronach.


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 102
26/12/2006 10:18 pm  

O mansonie przeczytajcie to:

"Zespół ruszył w długo oczekiwaną trasę, która zajęła aż 18 miesięcy, obejmując po raz pierwszy Europę i Amerykę Południową. Manson zaopatrzył się w szereg akcesoriów, którymi urozmaicał występy. Ubierał się m.in. w kostiumy ortopedyczne, staniki, dopinał skrzydła anielskie lub obuwie na hydraulicznych podnośnikach, nie wspominając o garderobie kobiecej i upiornym makijażu reszty zespołu. Podczas koncertów dochodziło do parateatralnych przerywników w postaci improwizowanych rytuałów voo-doo lub imitowania stosunków seksualnych. Wszystko to, by podgrzać atmosferę, sprowokować miejscowe władze i wywołać skandal, który niechybnie zostanie opisany w mediach. W prasie i telewizji wybuchła antymansonowska histeria. Oskarżano zespół o deprawację młodzieży, praktyki satanistyczne i nawoływanie do zbiorowych samobójstw. Okazało się, że amerykańskie nastolatki brały na poważnie niektóre – czysto artystyczne – sugestie i np. po wysłuchaniu utworu ”The Reflecting God” kilkoro fanów rzeczywiście odebrało sobie życie. Powstały stowarzyszenia i strony internetowe przeciw zespołowi. Dla Mansona zaczął się żmudny okres stawiennictwa w sądach i na przesłuchaniach, gdzie tłumaczył się ze swojej twórczości. Niektóre procesy trwają do dziś. "......

..."są też świadkowie, którzy zapewniają, że widzieli na koncertach satanistyczne rytuały, seks z psami, nagość, akty homoseksualne, składanie ofiar ze zwierząt, gwałty na dziewczynach, jawne zażywanie twardych narkotyków, nawet morderstwa."...

..."Kochamy nienawidzić, nienawidzimy kochać - oto jego hasło."...


OdpowiedzCytat
obłudna
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 178
26/12/2006 10:40 pm  

chociaz nie jestem fanka zadnego z wymienionych to nie slyszalam o niczym takim nigdy

a Manson to akurat jeden wielki eksperyment ktoóry sie wydostał spod kontroli
teraz to jużnikt nie jest za niego odpowiedzialny
(ale o urywanie głów kurą to bym go nie posadziła :P)


OdpowiedzCytat
tracer
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 7
26/12/2006 10:54 pm  

W Polsce niektóre zespoły havy-metalowe zabijają zwierzęta na scenie podczas koncertów.

[edytowane 26/12/2006 od tracer]


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
26/12/2006 11:27 pm  

Lubię Mansona i Ozzego za ich muzykę. Za ich twórczość.
Jeśli chodzi o Mansona to nie wierze w bzdury jakie wypisują gazety i opowiadają ludzie.
Gwałty na kurach? Gwałty na psach? Ludzie przypatrzcie się co wy sami piszecie! Przeciez to niepojęte! Takie idiotyzmy wymyślaja ludzie którzy nie lubią ich muzyki. Ludzie którzy cierpia na brak zajęcia i z nudów wymyślają takie afery. Brak tolerancji posuną ich do takich plotek.


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
27/12/2006 1:25 am  

Hmm... Zazwyczaj wierzę ludziom i wierzę nawet w możliwość podróżowania w czasoprzestrzeni, i wierzę tobie Olla i Blance ale rozumiem Wasz... [jak to mam odmienić? xD] Nasząkicię, bo wydaje mi się to nieco zbyt ubarwione... Poza tym niby liczy się tylko twórczość... Ale sam wizerunek też na nią się składa... Sama nie wiem...
Chociaż z drugiej strony można się tego po nich spodziewać :/ Ja nie słucham żadnego z nich, ale jest to dla mnie porównywalne z Jacksonem - pedofil i dlatego już go nie lubię.

Podsumowując - STRASZNY JEST TEN ŚWIAT 🙁


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
27/12/2006 2:00 am  

Olaaa napisała:"Podsumowując - STRASZNY JEST TEN ŚWIAT "

Ale po to są TACY ludzie jak MY by się przeciwskawiać złu, chamstu i niesprawiedliwości. Mam nadzieję, że myślicie podobnie???

papa
Olla


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
27/12/2006 2:01 am  

Mansona nie słucham ale słucham Slipknota hm...
a jak w ogóle można zgwałcic psa :-/ przeciez się nie da

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
27/12/2006 5:06 pm  

a ja zawsze myslałam, żr wegetarianie mają więcej rozumu...ja byłam wielką fanką mansona, czytałam szereg publikacji na jego temat i chętnie zabiorę głos w tej dyskusji 😉 Oprócz tekstów o gwałceniu psów, kotów, kóz i owiec na scenia opowiadano m.in:
-manson kazał usunąć sobie żebra by móc samemu zaspokajać się oralnie
-kazał obciąć sobie duży palec u nogi by móc wprowadzać od razu do żył narkotyki [fakt, że jest to medycznie niemożliwe pozostawiam bez komentarza]
-kazał usunąć sobie pigment z oka by widzieć wszystko na czarno biało [...jw]
-występiwał w "cudownych latach" [lol:P]
-popełnił samobójstwo w 1996 roku
-jest kobietą
-jest hermafrodytą
-zjadł na scenie żywego kota/szczeniaczka/pisklaka
-kazał sobie ....chyba już dość, co?

połowę z tych plotek opowiada manson sam o sobie by podgrzać opinię oubliczną. Nie gwałcił zwierząt na koncertach, jedyna krew jaka płynęła na scenia to jego, bo przez pewnien czas chętnie okaleczał się publicznie. wyobraźnia z jaką różne rewelacje wymysla prasa, anty fani, fani i kółka różańcowe oraz na koniec sam artysta jest godna podziwu. Manson w dzieciństwie sam miał psa, którego bardzo kochał. Pies został otruty przez sąsiadów. To aktor - proszę nie łączcie wizerunku scenicznego z człowiekiem jako takim. Przecież te opowieści są aż śmieszne, trudno uwierzyć, że ktoś daje im wiarę. Sądzicie, że gdyby te zdarzenia faktycznie miały miejsce to wymiar sprawiedliwości nie zająłby się panem Warnerem? Owszem był on aresztowany za wymachiwanie ze sceny dildo, palenie flagi, udekorowanie krzyża surowym mięsem oraz wygłaszanie obrazoburczych komentarzy czy obnażanie się, ale to wszystko element show - świetnej machiny marketingowej.

[edytowane 27/12/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Blanka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 102
27/12/2006 5:46 pm  

Tytul tematu: Znani ludzie wrodzy zwierzętom....

Tacy ktorych ja znam?czy tacy ktorych zna caly glob ze zdjec, gazet itp???

Osobiscie zadnego nie znam.Przytoczylam to co wyczytalam ale jakos w wiekszosc rzeczy nie wierze...Tak jak Reiha wspominala to to wszystko jest pod publike(moim zdaniem:)


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
27/12/2006 10:22 pm  

COREY TAYLOR wrogi zwierzętom??
jak to?? prosze o fakty bo pierwsze słysze!!

jedyne co to można zobaczyć kozła w teledysku ale nic mu sie nie dzieje zasuwa między instrumentami:) poza tym gość ma małe dzieci i żone i nie czaje w tym momencie tych oskarżeń;) co takiego strasznego zrobił?? bo na koncertach Slipknota raczej nie gwałcą psów:D

hide and seek


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca