Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spolecznosc wege  

  RSS

ogorek+
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 111
12/11/2005 9:20 pm  

Moze zna ktos gospodarstwa ekologiczne na terenie Polski na ktorycgh zyje sopoleczniosc wegetarian zajmujaca sie rozwojem duchowym?
ja poznalem fajna rodzinke niedaleko Szczecina,ktora zamierza stworzyc spolecznosc bratnich Dusz...wioske,w ktorej zyja przyjazni sobie ludzie,pomagajacy sobie wzajemnie w codziennych troskach i pracach.Ale najwiecej radosci sprawia wspolny rozwoj duchowy np. poprzez Yoge,medytacje i inne pozytywne sciezki rozwoju.
Nie chodzi mi o jakies wieksze ugrupowania religijne,ale glownie o normalnych ludzi,ktorzy chcieliby miec poczucie bezpieczenstwa poprzez bliskosc bratnich Dusz.


OdpowiedzCytat
HIMERA
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2
12/11/2005 9:41 pm  

www.teczowykrag.prv.pl


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
19/11/2005 4:01 pm  

ja kiedys bylam na wycieczce w gospodarstwie ekologicznym, gdzies w gorach-zdaje sie, ze kolo Karpacza. byli tam super ludzie, razem medytowali, uprawiali yoge. wszyscy zyja tam w zgodzie ze soba, zwierzetami, i przyroda oczywiscie;) sprobuje poszukac namiarow na to gospodarstwo, ale nie obiecuje, ze cos znajde, bo bylam tam dosyc dawno. jak sie czegos dowiem dam Ci znac 🙂


OdpowiedzCytat
agnik
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
22/11/2005 2:32 pm  

zapraszam na stronke :

http://www.iskcon.net/poland/

jest tam farma ekologiczna prowadzona przez członków Międzynarodowego Towarzystwa Świadomosci Kryszny, krówki,las, NATURA


OdpowiedzCytat
  
Praca