Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nigdy wiecej takich głupot!  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
27/06/2008 2:21 pm  

0 Rh- sie kłania:)
Ja mięso baaardzo lubiłam i nie wyobrazałam sobie obiadu bez niego.Dziś jest inaczej i smaczniej:)
Mleko piję i nie zamierzam skończyć,chora przez nie nie jestem,a wrecz przeciwnie.
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
27/06/2008 2:24 pm  

ja mam A 😀 mój brat ma 0 i też jest wegetarianinem, chyba nie ma zależności między grupą krwi a odżywianiem 😉


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
27/06/2008 2:47 pm  

..... mój brat ma 0 i też jest wegetarianinem...............

😮 nie wiedziałam ,że Twój brat jest wege , ale fajnie ..... to kto na kogo wpłynął w kwestii zmiany diety ? 🙂


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
27/06/2008 2:52 pm  

jakoś tak wyszło, że równocześnie jest trzy lata starszy ode mnie, jego żona i synek też są wegetarianami 😉 ,


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
27/06/2008 3:09 pm  

To cudownie , aż się serce raduje na wieść o kolejnej rodzince wege . 🙂


OdpowiedzCytat
waniliaicynamon
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 17
27/06/2008 8:43 pm  

a ja tez jestem zerówką 🙂 i od małego nie chciałam mięsa, ale babcia nie wyobrażała sobie bym go nie jadła... no cóż, trochę dorosłam, zaczęłam mieć własne zdanie i się przebiłam 🙂 a czuję się świetnie 😀 wg mnie takie diety są do niczego... bo doprowadzają do niedoborów... trzeba jeść i strączkowe, i warzywa itp, zresztą to powinno być też uzależnione od upodobań... nikt mi nie rozkaże jeść mięsa tylko dlatego, że mam grupę "0".

Co do VEGA'i we wrocku - też mi tam żarełko nie smakowało, a spodziewałam się, że będzie smacznie. Wybrałam sobie naleśniki z dżemidłem, babka polała mi jakimś sosem owocowym (z tego do tylko on był smaczny) i policzyła mi 8.50 - a nalesniczki malutkie i niedobre (bo były wyschnięte i kilka razy chyba odsmażane, na drzemie też oszczędzili), bylam po nich glodna..i głupia dałam się namówić na zupę - była za słona!!!

Prawdę mówiąc sama zrobiłabym chyba już sobie coś lepszego, bynajmniej mi żadko zdarza się coś przesolić..

Ogólnie nie polecam tego baru, mimo że jest wege 🙁


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
28/06/2008 6:06 pm  

Odnośnie tematu- wczoraj zupełnie przypadkiem natrafiłam na lipcowy nr"SAMO ZDROWIE" jest tam wywiad z Kingą Rusin. cytuję: "Jestem mięsożerna. To wynika z mojej grupy krwi, 0RH+,bo mięso dodaje energii i dobrze się czuję." kurcze to jakieś zabobonne myślenie.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
28/06/2008 6:10 pm  

mięsożerna i futronośna Kinga Rusin... 😉


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
28/06/2008 7:44 pm  

a na dodatek ta obłudna baba fotografuje się z psami...żeby pokazac jaką to ona jest cudowną przyjaciółką zwierząt czy co...


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
29/06/2008 1:13 pm  

mam grupę 0 i mimo to jestem weganką już rok 😉 czuję się bardzo dobrze i ku zdziwieniu wszystkich jeszcze nie umarłam 😉 widziałam też listę rzeczy które nie są dla mnie polecane i cóż... było tam wszystko co uwielbiam 😉 po za tym budzi zastrzeżenia zdrowotne: osoby z grupą krwi 0 musiałyby zrezygnować z większości orzechów (tylko włoskie), z większości strączkowych i całkowicie wyeliminować... zborza! jeśli chodzi o mnie to wymieiowe wyżej produkty to fundament mojej diety. po za tym opis osób z grupą 0 do mnie nie pasuje 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
01/07/2008 11:06 pm  

Dla mnie to jakaś średniowieczna bzdura...teściowi mojego brata babka na targu powiedziała,że jak ma 0 Rh+ to mięso musi jeść kilogramami i duuużo cukru...a tymczasem gość leczy się na cukrzycę i planuje rezygnację zmięsa...hmm no cóż.Cyganka prawdę Ci powie;)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca