Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Aktivist.pl - ankieta dot. wege  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
05/02/2006 2:43 pm  

no ja nie wiem, to jest chyba niemozliwe... moze po prostu w tym czasie tez ktos zaglosowal na vege? ktos od nas? nie jestem jakims super-ekspertem od komputerow... to moze ja sie zapytam Admina:

Panie Adminie, czy to jest mozliwe, zeby z jednago komputera kliknac tak sobie pare razy w ankiecie i wszystkie glosy sie wtedy uwzglednia? przeciez to jest chyba tak jak z naszymi forumowymi ankietami - mozesz kliknac tylko raz... czyz nie?

nie to zeby to bylo jakies super istotne, Natalko, tak sie tylko zastanawiam... 🙂

pozdrawiam.

p.s. pamietajacie o czacie - dzis o 20.00!!

[edytowane 5/2/2006 od euridice]

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
05/02/2006 2:44 pm  

Tak euridice, Natalka ma tu chyba rację. Rzeczywiście wygląda na to, że głosy są naliczane, nawet jak klikniemy kilka(naście/dziesiąt/set) razy.

Przyznam cicho, że sam oddałem się przez chwilę temu niecnemu zajęciu, heh..;)

////

To zalezy od tego jak napisana jest ankieta i czy jest zabezpieczona przed takowymi praktykami. Mechanizmy coockies etc. U nas takie zabezpieczenia są właczone, na Aktivist widać nie...

[edytowane 5/2/2006 od Admin]

Wege Studio


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
05/02/2006 2:47 pm  

tak? oh... no coz, to nawet lepiej... 🙂

ale to nie zmienia faktu, ze w takim razie ta ich ankieta jakas dziwna jest... 😛

pozdrawiam.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca