Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dzieci spaliły psa  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

kryminalna18
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 15
05/07/2008 5:37 pm  

Policjanci zatrzymali trzech młodych chłopców, którzy podpalili i zakatowali szczeniaka. Film z nagraniem tego zdarzenia przekazali policji dziennikarze z Radia Lublin.
Przesłuchiwani do późnych godzin wieczornych młodzi mieszkańcy gminy Bełżyce przyznali policjantom, że to faktycznie oni są odpowiedzialni za zabicie szczeniaka rasy Husky.

Do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec maja br. w Motyczu. Błąkającego się psa zauważył 11-latek, który przyprowadził go do starszego o 5 lat brata i ich 15-letniego kolegi. Wspólnie postanowili sprawdzić, czy pies potrafi pływać. Kiedy wrzucili go do wody, dłuższą chwilę obserwowali jak szczeniak radzi sobie, usiłując wydostać się z wody. Znudzony zabawą 15-latek postanowił podpalić psa. Wysłał najmłodszego chłopca po denaturat, podpalił szczeniaka i kazał obu braciom filmować płonącego psa telefonami komórkowymi. Na koniec złapał go za kończyny i kilkakrotnie podrzucił w powietrze, nasłuchując czy podczas upadku daje jeszcze oznaki życia. Wszyscy sprawcy przyznali się do tego co zrobili. Nie potrafili wytłumaczyć swego zachowania. Ich rodzice, obecni podczas przesłuchania, stwierdzili że nigdy wcześniej ich dzieci nie zrobiły niczego podobnego.

Prokurator nie zdecydował wczoraj o zatrzymaniu i osadzeniu w Izbie Dziecka trójki nieletnich. Wszyscy zostali zwolnieni.

A gdzie w tym czasie byli ich rodzice??
I skad przyszedł im do głowy w ogóle taki pomysł??

kryminalna18


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/07/2008 6:06 pm  

Brak słów. 😡 :diablo:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Andżela
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 25
05/07/2008 8:42 pm  

Ich dzieci nie robiły niczego podobnego... Hmmm bo rodzice nie znają często swoich dzieci, nie mają o nich pojęcia. Totalna porażka wychowawcza.
Istnieje jeszcze możliwość, że rodzice twierdzą, że zwierzęta nie mają rozumu i nic nie odczuwają? To skąd dzieci mają wiedzieć,że pies może cierpieć tak jak człowiek? Wyobraźcie sobie, że ojciec leje matkę gdy wraca wieczorem pijany? Powodów może być tak naprawdę setki.
Moim zdaniem to wina rodziców. Wszelkie zachowania dzieci są wyniesione z domu. Ja mając 5 lat zabiłam małe jaskółki. Bo mi nikt nie powiedział, że mogę im zrobić krzywdę. Po latach sama się uświadomiłam. Od morderstwa do wegetarianizmu... Tylko, że ja miałam 5 lat. Boję się, iż z tych dzieciaków mogą wyrosnąć kryminaliści. W szczególności gdy nie poniosą KARY!!!!

Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
05/07/2008 8:56 pm  

Już nie mówię że tym dzieciom chętnie zrobiłbym to samo co one temu psu, ale zrobiłbym to samo temu prokuratorowi

Prokurator nie zdecydował wczoraj o zatrzymaniu i osadzeniu w Izbie Dziecka trójki nieletnich. Wszyscy zostali zwolnieni.

również zgadzam się, że to wina rodziców, wszechobecna znieczulica i brak poszanowania dla wszystkiego, "bo przecież nasze dzieci są takie dobre, nigdy nie było z nimi problemów", rzygać mi się chce jak słyszę takie gadki


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
06/07/2008 1:52 pm  

dla mnie to nie sa dzieci, tylko małe potwory, a cierpienia tego psa były dla nich widocznie przyjemnością, 😡 obojętnie jakie kierowały nimi pobudki to jest to chore, zwyrodniałe, i trzeba sie zastanowić co zrobić zeby takie sytuacje sie nie powtarzały... 🙁


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
06/07/2008 2:39 pm  

..... O_O O_O O_O O_O ..... SKAD U DZIECI TAKI POMYSL???? dzieci sa zdolne do TAKIEGO okrucienstwa ???....szok....

[edytowane 6/7/2008 przez pontonica]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
06/07/2008 3:20 pm  

Jakie to dzieci? W wieku 15, 16 lat człowiek jest już w pełni świadomy siebie i odpowiedzialny za swoje czyny. Dobrze wiedzieli, co robili 😡

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
06/07/2008 3:29 pm  

ale ten prokurator glupi jak mogl ich zwolnic?!?! szkoda ze to taka obojetnosc, gdyby czlowiekowi tak zrobiono to by mieli ogromną karę !!!;/


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
07/07/2008 12:02 am  

jak to zwolnili?!?!
oni zamordowali psa" za szczególnym okrucieństwem" a nie podpalili kubła na śmieci.

wierzyć się nie chce.... ten świat przeraża mnie coraz bardziej.


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
07/07/2008 12:58 am  

Jakie to dzieci? W wieku 15, 16 lat człowiek jest już w pełni świadomy siebie i odpowiedzialny za swoje czyny. Dobrze wiedzieli, co robili 😡

Dokładnie.

Co za bachory :/
I wg mnie nie usprawiedliwi tego nawet to że ojciec bił matke, że była przemoc w rodzinie, że pochodzą z patologicznej rodziny.
Przecież ten 11 latek już powinien wiedzieć że zwierze też czuje i nie można takiego czegoś robić! To jest chore.
Tak bez powodu zabili małego psa, i to w taki sposób! I jeszcze to nakręcili :/
A Ci rodzice tez durni są. Boże... co się na tym świecie wyrabia O___O

[edytowane 6/7/2008 przez Koniara]

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
07/07/2008 1:55 am  

Oczywiście, żadnej kary... co za durny kraj 😡
no ale jak się dziwić jak z psem nawet do sklepu czy restauracji wejść nie można.

supergirl;)


OdpowiedzCytat
anowi
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 47
07/07/2008 1:13 pm  

chore to wszystko, również brak mi słów...


OdpowiedzCytat
Mayka
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 162
07/07/2008 11:19 pm  

Widziałam ten materiał w telewizji. Pokazywali fragment tego filmiku nakręconego przez gówniarzy. Ciągle mam przed oczami widok próbującego uciekać szczeniaka 🙁 i ten jego przeraźliwy pisk! Skąd się biorą tacy ludzie? Czy oni nie mają w sobie żadnych uczuć? I w dodatku zwolnili ich do domu. A za jakiś czas może te "dzieci" podpalą koleżankę, bo będą ciekawe jak długo pali się człowiek?! Bestie!!!


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
08/07/2008 12:12 am  

wiadomo czy dali im chociaz kuratora czy nadroz psychologa albo cos takiego 😮 ?


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
08/07/2008 3:47 pm  

wiadomo czy dali im chociaz kuratora czy nadroz psychologa albo cos takiego 😮 ?

Czytałam wczoraj o tym też w fakcie,
mają mieć dozór kuratora, ale co to da?
Głupi jest ten kraj. ;/

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca