Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W jakim wieku przeszliście na wege?  

Strona 8 / 19 Wstecz Następny
  RSS

Nikee
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
06/04/2009 11:10 am  

..prawie 13 😀 pzdr :*

ja również.


OdpowiedzCytat
Hambar
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 10
12/04/2009 1:44 am  

ja przeszlam tak z dnia na dzien nawet nie wiem jak to sie stalo hehe jak mialam 15 lat dokladnie rok temu 🙂

Magdalena Amber Maria


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
12/04/2009 3:31 am  

nie jem miesa od wrzesnia 2008, czyli 8 miesiecy bedzie...:) Mialam oczywiscie wczesniej okresy, gdzie nie tykalam miesa, zawsze jednak bylam zmuszana do "powrotu do normalnego jedzenia". Po pewnym schabowym juz nie wrocilam do miesa. I dobrze mi z tym!:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
12/04/2009 3:48 am  

A mnie w tym roku 10 lat bez mięsa stuknie 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
xpaproszekx
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 11
02/05/2009 1:53 am  

u mnie to było ok. 13 roku życia bodajże ;P
i to była jedna z najtrafniejszych decyzji w moim życiu

[edytowane 1/5/2009 przez xpaproszekx]


OdpowiedzCytat
el
 el
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
02/05/2009 3:57 am  

Witam wszystkich, nie przyszło mi do głowy szukać forum o tej tematyce, trochę przez przypadek na nie trafiłem, i jestem bardzo zadowolony że jest całkiem sporo osób o podobnych do moich poglądach na temty żywieniowe 🙂

Sam jestem wegetarianinem od 8 lat, a na karku mam już 23 wiosny. Przestałem jeść mięso po obejrzeniu filmu dokumentalnego o hodowli kurczaków. Tak mnie wkurzyli ludzie prezentowani w tym filmie, którzy parali się tym zajęciem, że postanowiłem wistąpić z graona mięsożerców, z czego do dnia dzisiejszego jestem dumny.
Pozdro


OdpowiedzCytat
tomasz-ek
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 7
09/05/2009 2:49 pm  

Mi w czerwcu stuka 20 lat bez mięsa. Wypadałoby chyba zrobić jakąś imprezę 😎 Miałem niespełna 15 lat, gdy rozpocząłem domową wojnę. Na szczęście przekonałem starszą siostrę i we dwójkę było nam łatwiej. Ale to był '89 rok i wówczas niewiele było substytutów mięsnych. Dziś to zupełnie inna bajka.
Do dziś oboje się trzymamy, choć ona w międzyczasie próbowała sprawdzić czy będą smakować jej ryby. Mnie na samą myśl odrzuca, bo nigdy nie lubiłem mięsa i trzeba było mnie zmuszac do tego. I tak pewnie pozostanie do końca.


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
10/05/2009 3:41 am  

Ja to juz stary koń byłam jak przeszlam na wege, 22 lata miałam, obecnie jestem prawie 24-letnią panną, czyli żyję już(a raczej dopiero) pół tora roku bez mięsa 🙂

[edytowane 9/5/2009 przez greene]


OdpowiedzCytat
Alison.
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 15
16/05/2009 4:39 pm  

Ja w wieku 13. Odrazu przestałam jeść mięso,ryby,(produktów zwierzęcych np. skór nigdy nie nosiłam ani nie stosowałam kosmetyków testowanych na zwierzętach.)


OdpowiedzCytat
Deathsoulhc
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 14
16/06/2009 8:53 am  

Mi troszkę czasu zajeło za nim odkryłem fascynujący świat wegetarianizmu dlatego moje wegetariańskie życie rozpoczeło się od 19 roku życia.

Born Free Die Free/ Memory of Sunrise


OdpowiedzCytat
Dorochet
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
11/07/2009 5:04 am  

3 miesiące temu a więc 19 lat. Po obejrzeniu filmu Ziemianie "Earthlings" przestałem się w końcu oszukiwać i przeszedłem na wegetarianizm z czego jestem bardzo zadowolony.


OdpowiedzCytat
Kolorowaneczka
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 6
25/07/2009 4:37 am  

Aż wstyd się przyznać że dopiero od niedawna a więc w wieku 26 lat ale to wina iż wychowywałam sie w rodzinie miesożerców i od tak mlodych lat jak wy (12-16 lat) nie miałam dostepu do internetu lub sporadycznie i głupio wierząc że hodowla przrmysłowa odbywa sie w humanitarny sposób żyłam z tą nieświadomością jak z błogosławieństwem a dopiero od 5 lat wiem jaka jest prawda po obejrzeniu serii filmów z rzeźni, chodź wcześniej i tak mięso sczególnie czworonogów mi nie smakowało a więc od około 5 lat nie jem mięsa czworonogów ale całkowicie z mięsa zrezygnowałam niedawno i bardzo jestem zła że wcześniej tej decyzji nie podjełam.Tyle lat jadłam mięso aż szkoda. Jednak to prawda że do tego trzeba dojrzeć ja stosunkowo późno dojrzałam do świadomości iż przejście na wegetarianizm to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu...powiem wam że od tygodnia ponad dopiero nie jem żadnego mięsa i czuję się jak nowo narodzona , pewien problem ktory miałam jakby się zmniejszył dzięki temu. Krewetki które jeszcze mi zostały zjadły moje kocury a ryby wędzone z lodówki moje suczki. Pozdrawiam was wszystkich moi drodzy 🙂

[edytowane 24/7/2009 przez Kolorowaneczka]


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
25/07/2009 6:09 pm  

17 lat, przez jakiś czas jadłam ryby, ale od jakiś 8 miesięcy już na szczęście nie 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
miśka101
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 1
29/07/2009 2:42 am  

Ja przeszłam na weghetarianizm dośc niedawno, a mam 12 latek:)

miśka


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
30/07/2009 2:04 am  

Jej, zazdroszcze tego dlugiego stazu:) I jeszcze tego, ze niektorzy z was urodzili sie w wegetarianskich rodzinach. Mieliscie prosciej:P A tak serio, zadowolona jestem z mojej swiadomej i konkretnej decyzji- mimo, ze upor zwyciezyl dopiero rok temu:]

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Strona 8 / 19 Wstecz Następny
  
Praca