Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy nie da sie prudukowac zdrowej zywnosci?  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
05/11/2008 3:06 pm  

No tak. Owoce są w ten sposób zabezpieczone przed wysychaniem tylko ciekawe czy ten wosk pszczeli nie jest szkodliwy dla zdrowia ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
fantagiro
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 31
05/11/2008 11:25 pm  

Kupiłaś warzywa na patelnię , więc mnie dziwi zawartość różnych dodatków i przypraw.
To takie gotowe danie do spożycia po podgrzaniu.
Warzywa mrożone nia zawierają dodatków ale przyprawić na patelni trzeba już samemu.
Ja często kupuję mrożony zielony groszek, to nie to samo co ten z puszki.

Ale to nie byly warzywa na patelnie z nazwy tylko zestaw warzyw, zero przypraw tylko skrobia i mleko w proszku. To mnie dziwi. W wrzywach na patelnie w Polsce widzialam mala torebeczke przypraw ale oddzielnie a tutaj po prostu warzywa pokryte mlekiem w rposzku co mnie zaszokowalo. Zostaje kupowac oddzielnie i kroic samemu.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
06/11/2008 2:17 pm  

W wrzywach na patelnie w Polsce widzialam mala torebeczke przypraw ale oddzielnie a tutaj po prostu warzywa pokryte mlekiem w rposzku co mnie zaszokowalo.

No tak , zapomniałam ,że mieszkasz w Belgii 🙂 Pozostaje czytać skład a najlepiej to kupować świeże warzywa . Mrożonki ułatwiają życie ale to nie to samo co świeże. Owszem raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale na co dzień lepiej ich unikać. 😉


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca