Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Agresja mięsożerców w stosunku do wegetarian/ wegan  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
25/02/2009 10:12 pm  

Czy spotkaliście się kiedyś z sytuacją , że ktoś był dla Was niemiły bądź wręcz agresywny tylko i wyłącznie z powodu, że nie jecie mięsa?

[edytowane 25/2/2009 od Aleksandran]

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
25/02/2009 10:48 pm  

jasne.
jak byłam młodsza, to na obozie dzieciaki przezywały mnie tylko dlatego, że nie jestem mięsa.
jak dla mnie - żenada.
na szczęście już teraz spotykam się głównie ze zdziwieniem ze strony mięsożerców....
ach... 😮

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
25/02/2009 11:40 pm  

Z typowymi objawami agresji się nie spotkałem. Raczej zaczęto mnie podejrzewać, że jestem w jakieś sekcie albo, że coś mi się w głowie powywracało 🙂


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
26/02/2009 2:32 am  

tak. z moja matka. ale bardziej agresywni sa w stosunku do mnie anonimowi weganie


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
26/02/2009 3:40 pm  

raczej nie,a ja bym sie nie dała i sytuacja by sie odwróciła 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
26/02/2009 4:48 pm  

Niegdyś, na urodzinach znajomej spóźniłam się na pizzę i została tylko z szynką.
Znajoma zapytała mamy o serową i... 😉


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
26/02/2009 4:56 pm  

I cooooo??? 😮


OdpowiedzCytat
xGetBoredx
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 216
26/02/2009 5:54 pm  

No niestety jestem jeszcze w wieku szkolnym (liceum, ale i tak pełno idiotów wokół mnie) i zdarza mi się, że ktoś jawnie mnie wyśmiewa za fakt, że nie jem mięsa. Teraz się tak nie afiszuję z byciem wege i jest ok.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
26/02/2009 6:00 pm  

I cooooo??? 😮

Nie, nie ma!
A ja wymyślam!
I jestem na tyle młoda, że to jest tylko mój wymysł!
A prawdziwi wegetarianie, to są dorośli ludzie!
(a jak są wege od 15 lat i mają 30, to...?)


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
26/02/2009 6:11 pm  

Ja się nie spotykam z agresją, co najwyżej z głupotą i głupimi komentarzami. No ale cóż poradzić, głupota była, jest i będzie, jakoś mnie to nie rusza, kiedy ktoś sobie żartuje z wegetarianizmu, chyba, że jest bardzo natarczywy.


OdpowiedzCytat
Thinhen
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 4
26/02/2009 11:17 pm  

Ja najczęściej słyszę odpowiedź w stylu: Naprawdę??? Ja bym nie przeżył(a) bez mięsa!!!
Pozostaje mi to tylko skwitowac odpowiednią miną bo brak słów...

Wäre die Welt eine Bank, hättet ihr sie längst gerettet...


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
27/02/2009 12:44 am  

u mnie jest czesto tak
jestem wege.
tak jestes wego to idz zjedz trawe
chetTnie. a ty idz jedz trupa 😮


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
27/02/2009 3:52 pm  

Ja osobiście spotkałam się z oburzeniem ze strony dwójki moich znajomych. Na imprezie odmówiłam zjedzenia chińszyzny pod pretekstem niejedzenia mięsa. Pół godziny słuchałam nagonki i jednego wielkiego przekrzykiwania się. Dowiedziałam się, że jestem nienormalna i , że umrę szybko i w męczarniach. Oczywiście nie wspomnę już o wyszydzaniu i robieniu ze mnie nienormalnej.
Tutaj tak sobie pomyślałam, że pewnie każdy z Nas spotkał się z pytaniem (odpowiedź na 'jestem wegetarianką/ weganką) : Jak można jeść samą trawę ?! Czy naprawdę ludzie są tacy ograniczeni, że myślą, że jedyne co można jeść to mięso lub zieleninę?

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
27/02/2009 5:26 pm  

Ja osobiście nie spotykam się z dyskryminacją z powodu mojego sposobu żywienia,wręcz odwrotnie.A jeżeli ktoś taki się trafi to go ignoruję i nie wdaję się w dyskusje.Moja rodzina też szanuje mój wybór i gdy mnie zaprasza, to coś specjalnego robi dla mnie.Tak samo moi znajomi biorą to pod uwagę.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
27/02/2009 8:48 pm  

ja podobnie jak krysia chociaz ostantio bylam na imieninach babci i byla ciocia z ktora sie wieki nie widzialam. Dowiedziala sie ze jestem wege bo babcia przygotowala ryz z jablkiem bym miala co jesc. Wszyscy juz dawno przyjeli fakt ze jestem wege a ciocia jakies glupie komentarze. Ale ignorowalam i nie wdawalam sie w dyskusje bo to dalsza ciotka wiec co sie przejmować ; ]


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca