Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

przeciwnicy wege  

Strona 1 / 8 Następny
  RSS

Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/05/2006 2:44 pm  

http://www.mitatarianizm.prv.pl/..jak ktoś jeszcze nie był to polecam stronkę ....można się nieźle pośmiać, to co tamjest wypisane jest naprawdę..a zresztą zobaczcie sami:D...czekam na Wasze opinie:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
05/05/2006 4:05 pm  

Oni tam za jedyna slawe wegetarianizmu podaja Hitlera 😮 W ogole cala ta teoria niezle pokrecona.....aaa szkoda slow 😡


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/05/2006 4:09 pm  

Heh, dla mnei to jest po prostu śmieszne, piszą coś, a nie mówię całej prawdy..masz rację Ana..szkoda słów:D...

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
sandrittta
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 13
05/05/2006 5:08 pm  

bylam na tej stronie....jaka glupia i pogieta!!!!! faktycznie szkoda slow.......poprostu okrutne!!!


OdpowiedzCytat
Hobbit
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 220
05/05/2006 5:18 pm  

Mam podobne odczucia jak ktoś kto napisal do nich list:autor tej strony chyba bardzo się nudzil, pewnie ma kompleksy. Chcial prowokować i "zaleźć za skórę" wegetarianom, których nie rozumie i dlatego go wkurzają. Jakieś teorie spiskowe, że wegetarianie stworzyli ptasią grypę... no i różne te potoczne argumenty anty- wege. Żenada. Szkoda na to czasu i nerwów. Niech się dzieciaki bawią w swojej "mitariańskiej" piaskownicy...

[edytowane 5/5/2006 od Hobbit]


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/05/2006 5:29 pm  

Masz rację Hobbit, ale mnie to ciągle tak śmieszy, ale zarazem tez wkurza 😡 , bo przez takie czyjeś kaprysy, te biedne zwierzaki muszą cierpieć, a ludzie nie rozumieję czym jest wege...wkurza mnie już ten podział i fakt, że narazie jesteśmy mniejszością..:(
Pozdrawiam:)

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
05/05/2006 6:31 pm  

Fajna strona. Znam ja. I o Was mozna powiedziec to samo - ze nie przedstawiacie calej prawdy, oskarzacie miesozercow o ptasia grype, dzume i koniec swiata etc.

Szkoda tylko ze do forum dostep jest wylacznie po zalogowaniu 🙁

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
Hobbit
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 220
05/05/2006 6:54 pm  

Zarathos , pewnie jako niewegetarianin inaczej to odbierasz, patrzysz z zewnątrz. Jeżeli ktoś odbiera wypowiedzi wegetarian tak jak ja tamtą stronkę, no to rzeczywiście nic fajnego, bo chcąc nie chcąc mialem z niej wrażenie takiej niedojrzalości i troche dziecinnej chęci "dowalenia" komuś z kim się nie utożsamiamy. Teksty typu "nienawidzimy wegetarian "tez dobrze nie świadczą. My chyba nie mówimy, że nienawidzimy tych co jedzą mięso.
Pewnie jest też tak, że czasami niektórzy wege wpadają w fnatyzm i konfrontacyjne podejście do świata i to może prowokować innych do wymyslania"mitarianizmu", ale odzewy w postaci tworzenia teg typu stronek odbieram jednak jako coś dziecinnego.
No i chyba jednak nie mówimy, że ptasia grypa to produkt fanatycznych mięsożerców...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/05/2006 7:17 pm  

Dokładnie, poza tym ZArathos, podaj jakieś przykłady, gdzie nie przedstawiamy całej prawdy:D?My tylko pokazujemy korzyści z bycia wege, ale nie piszemy, że jedzenia mięsa jest złe, że mięsożercy są dziwni, że np.Stalin jadł mięso:D, a oni się skupiają nie na pozytywach jedzenia mięsa, ale na wadach bycia wege:D.Zresztą, co za głupi argument, że roślinki czują bół, a co zwierzęta, nie??I nie jest to,broń Boże, naskakiwanie na mięsożernych;p..poprostu piszę, co myślę:D
A Ciebie Zarathos, jak i wielu innych mięsożerców lubię:D..i pozdrawiam:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
sasha
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 79
05/05/2006 8:19 pm  

po przeczytaniu tego nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać z ludzkiej głupoty, po poprostu słów brakuje

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.


OdpowiedzCytat
ALchemik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 218
05/05/2006 8:39 pm  

no cuz trudno =/ rozszyfrowali nas ! jednak to nie byl plan doskonały =/ mosimy teraz ponieść konsekfenacje naszego podlego i niecnego czynu ]:-> . Z tego miejsca chcialbym przeprosic caly świat za Ptasia grype ktora byla "spiskiem wegetarian" czyli nas tu zgromadzonych , i to kazdego bez wyjatku ! to byl gówniarski wyczyn za ktory teraz nam jest strasznie przykro =/ Uwazam tez ze to jest najodpowiedniejsza chwila zeby przyznac sie tez do innych naszych wystepków. Przepraszamy za :
1) chorobe Creutzfeldta-Jakoba , zwaneą także chorobą wściekłych krów.
2) II wojne światową ! wkoncu Hitler byl wege 😛 !
3) przepraszamy ze mordujemy bezbronne rosliny =/ te ich oczy pelne bólu , i te dzikie okrzyki podczas rzezi do tej pory nas nie ruszaly ale od dnia dzisiejszego bedziemy tylko i wylacznie mordowac bezduszne zwierzaki , one pzrecierz nie czuja bólu i wogle sa naszym wrogiem !
4) no i na samym koncu ale rownie wazne to przepraszamy ze wogle istniejemy ! to bylaod poczatku wielka pomylka !
PRZEPRASZAMY !!!!!!!

[edytowane 5/5/2006 od ALchemik]

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )


OdpowiedzCytat
Zarathos
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 339
05/05/2006 9:22 pm  

Widzialem gdzies wpisy skarzajace przemysl miesny o ptasia grype i chorobe szalonych krow (i nie pamietam o co jeszcze ale o sporo rzeczy :D). I widzialem wpisy bedace raczej malo sympatycznymi (i inteligentnymi) atakami na osoby jedzace mieso (czy myslace inaczej niz konkretny wege).

Wasza strona prezentuje zdecydowanie wyzszy poziom niz tamto cudo, nie wiem jak forum, mam nadzieje ze tez, ale i Wy nie unikneliscie stereotypow na temat miesnej diety a co za tym idzie - piszecie nieprawde albo pol-prawde. Ta wygodna z wege-pkt widzenia. Nie jest to akurat niczym nienormalnym czy nagannym, na tym ostatecznie polega propaganda (czy nowomodnie brzmiace slowko - reklama :D).

Po prostu stwierdzam fakt ze wege-stronki wcale nie sa bez skazy.

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
06/05/2006 1:55 pm  

Heh, my nie kłamiemy, po proetu nie przedstawiamy całej prawdy:D...tak w skrócie można napisać, co miałeś na myśli Zarathos:D??ALe jest to w pewnym sensie prawda:D, ale ja na ten temat nie zamierzam się kłócić, bo jak już wiele razy pisałam, takie "wojny"nie mają sensu:D
Pozdrawiam:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
07/05/2006 11:34 pm  

HAHAHAHAHA- rzeczywiście nieźle się uśmiałam nad inteligencją ludzi !! 😀


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
08/05/2006 1:57 pm  

A nie macie wrażenia, że to taka "maluteńka prowokacyjka"? Logiczne jest, że roślin, żeby nie wiem jak bardzo się chciało, zupełnie się z diety wykluczyć nie da. Choćby wszystkie przyprawy... bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby temu "mitarianinowi" smakowało posolone, ugotowane, czy usmażone mięso i żeby umiał tylko tak się żywić. Sami pomyście, każdy przeciętny "wszystkożerca" zjada w swoim życiu całkiem sporo roślinek 🙂
Wydaje mi się, że autor strony albo chce tylko sprowokować (może w zamierzeniu ośmieszyć?) wegetarian, albo... jest zbuntowanym chłopczykiem, wychowującym się w wegetariańskiej rodzinie.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 8 Następny
  
Praca