Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie jestem Wegetarianinem  

  RSS

Janko22
świeżaczek
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 1
09/04/2014 9:28 pm  

Witam jestem Janko

Jestem w pełni mięsożerny... w jednym temacie ktoś z Was napisał... moje dziecko wypluwa mięso, więc z mężem zaprzestaliśmy mu go podawać.. Ja miałem to samo z warzywami, wszystkie wypluwałem pomijając owoce 🙂
Tak więc uważam was za przyjaciół ponieważ Wy nie marnujecie potencjału mięsnego na świecie, będzię więcej dla mnie a ja nie marnuje waszego - nie jem warzyw.
Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Krzych
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 35
31/05/2014 4:19 am  

I co chciałeś osiągnąć tym wpisem i po co to zrobiłeś? Wiesz, ja np. jestem niewierzący ale nie wchodzę na jakieś katolickie forum i nie piszę tam, że ich wierzenia nie mają sensu a jedyna istniejąca rzecz w ich wierzeniach to majątki kościoła. Nie wbiegam do kościoła i nie krzyczę, że nie ma Boga. A Ty właśnie takie coś robisz, pytanie po co.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
31/05/2014 12:55 pm  

Krzychu, karmiąc trolla zdecydowanie niczego nie osiągniesz 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
31/05/2014 1:49 pm  

Całkiem liberalny ten trol. 😛


OdpowiedzCytat
Krzych
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 35
01/06/2014 12:32 am  

Nikogo nie karmię. Po prostu ostatnio coraz częściej spotykam takich "trolli" i ciekawi mnie ich tok myślenia. Próbowałem go sprowokować żeby może powiedział mi co skłoniło go do napisania posta, którego ogólny przekaz brzmi "Jestem idiotą". Ludzie od zawsze starali się skrywać swoją głupotę, a tacy jak on robią dokładnie odwrotnie i wręcz ją eksponują. To ciekawe zjawisko i coraz bardziej powszechne. Chciałem się dowiedzieć co się takiego stało, że ludziom znudziło się bycie inteligentnym i postanowili zostać ciemną masą. Ale chyba nic z tego. Kolega napisał jednego posta i poszedł odbierać wiarę w ludzkość użytkownikom innego forum.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/06/2014 1:14 am  

Przesadzasz. 😛 To tylko żarty. Mało oryginalne, ale żarty.


OdpowiedzCytat
Krzych
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 35
01/06/2014 4:42 am  

Bardzo chciałbym przesadzać. Niestety dobrze wiem, że tak nie jest.


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
18/12/2014 1:50 pm  

czy to z wege czy to z wiarą takich tematów to juz sie przerobiło , w dzisiejszych czasach jak nie masz nic soba do zaoferowania to co zostaje ...prowokacja... głupek będzie się z Tobą wykłócał , mądry oleje temat , ciemna masa ma sie dobrze i to najważniejsze , reprezentują kilka swoich cech charakteru zawsze u kogos będziesz ciemna masą np katolik - wege, zastanów się w ilu ty jesteś ciemna masą , bo może jeździsz bmv a wiesz co o takich mówią 🙂


OdpowiedzCytat
leppard
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 29
18/12/2014 3:25 pm  

Myślę, że szkoda energii by się denerwować takim wpisem.

To jest najlepszy przykład na to, ze jednak wiele osob żyje konsumpcyjnie, a jedzenie miesnych posilkow jest dla nich priorytetem... Żal mi takich osób, toteż nie będę się tutaj nad nimi pastwił.

Zdrowie tych, którzy nie żyją egoistycznie!


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
18/12/2014 5:04 pm  

Sokół, a Ty kandydujesz do "Złotej łopaty" ? 😉 😉


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
18/12/2014 5:41 pm  

a co to takiego , jakaś zaszczytna nagroda 🙂 czy wręcz coś innego , przesmiewczego 🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
18/12/2014 5:44 pm  

Nagroda za największe wykopalisko 😉
To jest temat z początku kwietnia tego roku, więc pewnie nie wygrasz, ale możesz mieć miejsce w pierwszej dwudziestce. 😛


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
18/12/2014 5:50 pm  

nawet tego nie zuważyłem .....serio wy zwracacie uwagę na takie drobnostki ?? nie żyję w necie bez przerwy , nawet tu mam czeste okresy nie pojawiania się ....żyję życiem a nie całą tą kulturą internauty


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
18/12/2014 5:53 pm  

Spoko, jednak warto patrzeć na daty, bo potem wychodzą zabawne sytuacje, no i szkoda się produkować w tematach, których założyciel już dawno znikł z forum.


OdpowiedzCytat
  
Praca