Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jestem wielkim wegetarianinem!!! jem mięso raz w tygodniu!!!  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

redpaint_greenpaint
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
17/05/2006 6:55 pm  

Nie moge znieś takich ludzi. "Jestem wegetarianką, jem mięso tylko w niedziele" ...
ZGROZA!!!!!!!!!!!!!!! To nie na tym przecież polega!!! Jeśli jest się PRAWDZIWYM wgetarianinem, nie je się miesa WCALE... Czy to tak trudno niektórym zrozumieć??? A może to poprostu ludzie z poglądami głoszonymi przez Śliwe??? Nie czytają książek, gazet, iloraz inteligencji spada, mózg sie kurczy i nie wiedzą co mówią???
wkurzyłam się... 🙁

and if you want this kind of dreems, it's californication


OdpowiedzCytat
redpaint_greenpaint
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
17/05/2006 7:06 pm  

bardzo przepraszam za kategorie, omyliło mi się... nie umiem zmienić kategorii 🙁

and if you want this kind of dreems, it's californication


OdpowiedzCytat
Śliwa
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 70
17/05/2006 7:18 pm  

omyliło Ci sie, nie umisz tego zmienić, w dodatku nie umisz edytowac postów i je dublujesz, no i jeszcze nie umisz czytać ze zroumieniem lub nie czytasz całych tematów i wydajesz sądy na podstawie jednego posta (bo jakbyś doczytała wszystko to byś wiedziała że nie zachęcam do nie czytania książek i gazet tylko napisalem ten temat żeby pokazac pewien machanizm)... ech... zważywszy na tą serie wpadek twój wywód na temat mojej inteligencji jest dla mnie śmieszny 😀


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
17/05/2006 7:22 pm  

"Dobre" też są tekstu typu: "Jestem wegetarianinem, ale jem ryby" 🙂 A oczywiściu wszystkiemu winny jest kościół katolicki bo to od nich zaczęły się pomysły, że jak jest post to się nie je mięsa tylko ryby.


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
17/05/2006 8:32 pm  

TAK no przecież ! Buntowniku czy nie wiedziałes o tym ze ryby to nie mięso 😉 ?? Może oni tak uważaja , bo ryba nie ma kości tylko ości ?? 😀 😀 😀


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
17/05/2006 10:14 pm  

🙂 No właśnie 🙂
Oni różne rzeczy uważają, szkoda że tak często się mylą.


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
17/05/2006 10:39 pm  

chrzescijanie to sie akurat nadaja ;/

kiedys z kolezanka rozmawiam dowiedzialem sie ze jest wege, a ona "tylko ryby jem" mowie jej ze w takim razie nie jest wege, "oj ale to przeciez nie to samo" grrr... zastanawiam sie czy tylko polacy sa tacy glupi czy w innych krajach tez jest ten problem..?

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
mathilde
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 41
17/05/2006 10:48 pm  

....ja nie jem ryb....tak na wszelki wypadek piszę, bo jestem chrześcijanką i mogę być podejrzana 😎

...dyskretnej troski trzeba mi...


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
18/05/2006 12:36 am  

zastanawiam sie czy tylko polacy sa tacy glupi czy w innych krajach tez jest ten problem..?

W innych krajach jest podobnie 😮

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
18/05/2006 1:16 am  

Oj jak ludzie mylą pojęcia 🙁 To naprawde smutne...


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
18/05/2006 2:07 am  

niestety i wiele to na to nie poradzimy... ludzie to juz taka bezmyslna rasa, ktora jak cos sobie ubzdura to juz nie wytlumnaczysz ze ryba to mieso... z drugiej strony sam nie zgadzam sie z tym ;p dla mnie ryba to zwierze tak samo jak krowa sarna zolw czy wrobel i slowo mieso uzyte o zwierzeciu jakos nie brzmi na miejscu ;/

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
18/05/2006 2:14 am  

ludzie to juz taka bezmyslna rasa

no własnie 🙁 to zdanie mi chodzi po głowie przez ostatnie kilka miesiecy i jak patrze wokół to nie zapowiada sie na zmiane...


OdpowiedzCytat
Agni
 Agni
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
18/05/2006 3:27 pm  

Ja też się swego czasu natłumaczyłam -- zanim przeszłam na wege przez długi czas jadłam ryby i często spotakłam się z takimi stwierdzeaniami że jestem wege 😮 więc tłumaczyłam że to nie tak - że po prostu jestem na diecie jarskiej. Problem jest w tym że brakuje ludziom wiedzy, a w potocznym języku rozróżnienia tych terminów. No i stwierdzenia żę ryby to nie mięso też jest niestety powszechny..

ide tam gdzie ide, nie ide gdzie nie


OdpowiedzCytat
cien_motyla
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
18/05/2006 7:11 pm  

Wiecie... Z drugiej strony jeśli nie je się mięsa ani galaretek itp. a je się ryby to też to jakaś odmiana wege... Moja siostra np. jest wege z 5 lat a od jakis 2 je ryby właściwie nie wiem jak to się stało chyba facetka od biologii jej wmówiła,że potem można mieć problemy z ciążą eeeehhhh ;// [chociaż tak szczerze powiedziawszy to nie pamiętam, kiedy ostatnio jadła rybę 😛 Chyba nawet na Wigilię nie, z jakiś rok temu może 🙂 ]. Ja jak już przejdę na wegetarianizm [co stanie się najdalej za 3 miesiące] to nie będę jeść ryb i nikt mi ich nie wmusi...
BTW- Mam qmpelę, która uważa się za wege i mówi "tylko raz w tygodniu mama mi każe jeść TAKIE MALUTKIE KOTLECIKI i jem, ale wege jestem" szczerze mówiąc już nie mam siły za bardzo jej nic tłumaczyć...


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
18/05/2006 8:07 pm  

Jeśli ktoś jest zmuszany do jedzenia mięsa, chociaż wcale nie ma na to ochoty i wie, że to co je kiedyś żyło to chyba JEST wegetarianinem... albo mi sie tak wydaje. W końcu to myślenie a nie dieta robi z kogoś wege.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca