Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich  

Chelli
świeżaczek

Jestem tutaj nowa, a trafiłam... w sumie nie wiem jak zaczełam szukac czegos o wegetarianizmie i tym stylu zycia...Sama mięsa nie jem i staram sie ograniczac konsumpcje produktów pochodzenia zwierzecego, chociaz czsami nie jest to łatwe, tak samo zreszta jak unikanie miesa, mieszkając z ludzmi ktorzy sa raczej konserwatystami i uwazaja wegetarianizm za nastepny głupi wymysl ludzi..
Nie dopasowałam sie do nich...
Mam nadzieje ze znajde tutaj kilka odp na wazne dla mnie pytania i kilka dobrych rad...
Witam was wszystkich.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 11:29 pm
Chelli
świeżaczek

I właściwie sie nie przedstawiłam. Mam na imie anka, mam 18 lat, ucze sie w lo i mieszkam na pomorzu koło chojnic...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 11:32 pm
Wiejka
stały bywalec

Witam:)!!
Napewno Ci się spodoba..:).I fajnie, że kolejny wege:).Szkoda, że tak daleko:((..
Pzdr!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 1:14 am
heidi
bywalec

siemak :].

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 1:26 am
Lenka5
rozmówca

Ja tez Cie serdecznie witam,mysle, ze bedzie Ci sie podobalo na tym forum, ja jestem tu od niedawna i jestem bardzo zadowolona =)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 3:56 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum, ja jestem tu już prawie rok i jest ok. Poznałam fajnych ludzi wege dzięki temu forum, a tego mi w tym okresie przed brakowało

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 4:21 am
Owo
 Owo
bywalec

Cześć, ja też jestem tu na forum od niedawna (i nawet się, hehe, nie przedstawiłam 😛 ) ale mi się podoba, fajni ludzie, przemyślenia, tematy. I szkoda tylko, że w czasie szkoły pewnie nie za bardzo będę tu zaglądać 🙁

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 5:40 pm
natalienne
bywalec

Witamy, witamy 😀 Ja dopiero dzisiaj tu dotarłam, ale już widzę że jest bardzo fajnie i w ogóle. Także miłego forumowania 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2006 1:39 am
  
Praca