Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czesc Wam  

Plejady
świeżaczek

Hej, jestem Kasia, mam 27 lat, i jestem z Gliwic. Jestem tu nowa. Narazie jeszcze nie jestem wege, ale sie do tegio przymierzam po woli. Mam kilku znajomych ktorzy sa wege, choc jedna kolezanke nie nazywam wege bo je ryby. Usiluje ja namowic zeby nie jadla ich, ale ona mnie nie slucha. Mowi ze jej smakuja i niczym sie nie przejmuje, ale to jej sumienie, widocznie jeszcze nie jest swiadoma pewnych rzeczy, albo jest leniwa, nie wiem. Ja przynajmniej nie udaje ze jestem wege, iwiem ze nie jest to wszystko chwalebne i warte chwalenia sie. To narazie tyle. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 5:56 pm
moniulekm
bywalec

cześć.witam serdecznie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 6:15 pm
katrinko
stały bywalec

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 6:31 pm
Wiejka
stały bywalec

Hej, :D!!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 8:16 pm
heidi
bywalec

o hayou gozaimasu! ( dzień dobry ) 😀 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2006 8:34 pm
sssylwek
forumowicz

Koleżanka, która je ryby to po prostu jaroszka, a nie wegetarianka.

Lepszy rydz niż nic (katarzy w średniowiocznej Francji też jedli ryby i rośliny, bo uważali, że to i to są to istoty najmniej świadome i jedząc je zadajemy najmniej bólu).

sssylwek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2006 5:48 am
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum, rozgość się. Ja logując się też byłam jaroszką, choć wolałam określenie semi, bo przecież ryba to też mięso. Jestem wege od paru miesięcy, a na forum od prawie roku... 😎

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 3:56 am
Owo
 Owo
bywalec

Też byłam jaroszką... 😉 A wege jestem dość krótko... Mam nadzieję, że wytrwam, bo mama jest jaroszką i nie widzi nic złego w rybach (przeszła na tę dietę ze względów zdrowotnych - zawsze coś 😉 )... W każdym razie - pozdrawiam gorąco!

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2006 5:49 pm
  
Praca