Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile mamy lat  

Strona 30 / 34 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

Świetna rada dla ludzi po trzydziestce 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 1:13 pm
Katinka
bywalec

mam coś takiego, że najlepiej dogaduję sie z meżczyznami 10-20 lat starszymi ode mnie, ale z kobietami w swoim wieku albo młodszymi.
w ogóle najbardziej lubie przebywać w towarzystwie mocno wymieszanym wiekiem.

denerwuje mnie jak niektóre osoby ok40-50lat ciągle marudzą na swój wiek, jęczą, że młodosć minęła, a przecież w wieku dojrzałym można żyć tak samo fajnie, realizować pasje, imprezować czy co tam się chce.

ale przyznaje, że wizja starości mnie przeraża i chyba wolę nie żyć zbyt długo. 🙄

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 1:24 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Katinka, pożyjemy, zobaczymy, może jak będziesz mieć 40 lat to też będziesz narzekać, że młodość minęła 😉 A może i nie 😉 W każdym razie to nie chodzi nawet o możliwości, chodzi o świadomość przemijania itp., ciało się starzeje, forma już nie ta (dlatego sportowcy zazwyczaj kończą karierę mając trzydzieści kilka lat, choć zależy od dyscypliny). W każdym razie wraz z mijającym czasem perspektywa się zmienia i już.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 1:32 pm
Magda260384
początkujący

Ja mam 25 lat 🙂 Dobrze "posiedzieć" na stronie gdzie "przebywają" ludzie o podobnych poglądach na życie 🙂 Pozdrówki dla wszystkich miłośników zwierząt!!!!

Magda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 2:58 pm

Katinka, pożyjemy, zobaczymy, może jak będziesz mieć 40 lat to też będziesz narzekać, że młodość minęła 😉 A może i nie 😉 W każdym razie to nie chodzi nawet o możliwości, chodzi o świadomość przemijania itp., ciało się starzeje, forma już nie ta (dlatego sportowcy zazwyczaj kończą karierę mając trzydzieści kilka lat, choć zależy od dyscypliny). W każdym razie wraz z mijającym czasem perspektywa się zmienia i już.

no fakt kobiety mają gorzej - kult ciała.
genetycznie od 30 w górę to już tylko rozpad i destrukcja 😉
można też dostać niezłej schizy próbując proces spowolnić. ja myślę trzeba to olać - a myśleć o tym w wieku 30 lat to strata czasu i tyle.
zawsze gdy mam jakieś wątpliwości co przede mną myślę sobie o Miku Jaggerze Madonnie i prof. Bartoszewskim 😉

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 3:08 pm
Magda260384
początkujący

Ja mam 25 i dalej pokazuję dowód :D:D:D:D:D:D Faktycznie jest coś magicznego w tych warzywach :):):) Pozdrówki 😉

Magda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 3:29 pm
smak
 smak
świeżaczek

39 lat, 1,5 roku temu przestałam jeść mięso, nigdy mi nie smakowało, wokół wszyscy jedzą mięso, nie próbuję ich przekonywać, raczej oni mówią, że się mylę.
Sądzę, że jest to styl życia. Sama nie wiem, kiedy zaczęłam biegać...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 7:01 pm
Katinka
bywalec

chodziło mi o to, że czasem ktoś w wieku np 50lat marudzi "o, ja to juz nie mogę zrobić tego i tamtego, nie wypada żebym cośtam", a to zazwyczaj bzdury, które sam ktoś sobie wmawia i tak naprawdę by mógł to wszystko co chce robić.
Nie chodzi mi o narzekanie na mijające lata bo to rozumiem, tylko o takie narzucanie sobie niepotrzebnych ograniczeń.

no fakt kobiety mają gorzej - kult ciała.
genetycznie od 30 w górę to już tylko rozpad i destrukcja 😉

mam nadzieję, że gdy będę wchodzic w 30stkę to medycyna tak już pójdzie do przodu , że będzie można proces starzenia bardzo spowolnić (wizualnie) 🙂

no niestety, kobiety mają tutaj dużo gorzej, choć zdarzają się takie +50 na które przyjemnie popatrzeć, zadbane, eleganckie, tak samo jak są 18stki "pasztety".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2009 12:20 am
lekki123
bywalec

Rocznik 1980,

29 lat ale podobno wygladam mlodziej, chociaz ostatnio nie wysypiam sie zbyt dobrze do pracy i chyba podpuchniete oczy zaczely zdradzac moj prawdziwy wiek, bo ludzie zaczynaja dawac mi wiecej albo trafiac. Zreszta nie wiem.

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2009 1:06 am
Aguśka
bywalec

Witajcie:)
Ja mam 20 lat:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2009 5:33 pm

pewna pani z którą byłem umówiony na nietypowe spotkanie, gdy wszedłem do jej domu poprosiła mnie o dowód, ale akurat nie miałem go przy sobie. No i musiałem sobie pójść. Nie uwierzyła że mam ukończone 18 lat. Jak jej powiedziałem ile mam naprawdę, to odmłodziła mnie o 12 lat. Dała mi ze 16 latek.
Następna pani też miała obawy czy ja aby na pewno pełnoletni, ale na tę okoliczność nauczony doświadczeniem już wziąłem dowodzik.
W monopolach to bym pewnie musiał pokazywać za każdym razem dowód, przynajmniej miałbym ubaw ze sprzedawców, ale na szczęście nie mam pociągu do alkoholu; jestem jedynie niewolnikiem dobrego obfitego żarcia.
Zaś pierwszy raz z bezmięsną dietą zacząłem kombinować jak miałem 22 lata, pod wpływem książki Tombaka i postów Rafała Kosno (Sławni.wegetarianie)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2009 11:50 pm
jami
 jami
początkujący

25 lat, na szczęście z czasem coraz młodszy 😉

Proste przepisy wegetariańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2009 3:40 pm
brzozka2410
forumowicz

18 lat - to jestem po środku 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2010 9:23 am
TU$KA
początkujący

Także mam 18 lat^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2010 9:57 pm
alyska
początkujący

W dowodzie 20, wizualnie nastolatka, mentalnie dziecko 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 10:13 pm
Strona 30 / 34 Wstecz Następny
  
Praca