Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wrocław wita 🙂  

Strona 5 / 31 Wstecz Następny
Dozorca
bywalec

AgraFeczko,byłaś już w Nasławicach? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 8:56 pm
siwcia
stały bywalec

Jak tam w Nasławicach?Urządzeni już? Kiedy mozna się tam wybierać w odwiedzinki? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2007 1:13 pm
pistolpete
początkujący

czesc wszystkim

mam na imie Piotrek, tez mieszkam we Wroclawiu, dokładniej stabłowice, vege zaledwie od roku, studiuje zaocznie markieting 🙂 , mam 24 lata,
jestem tu nowy.

www.ekoslicznotka.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2007 2:48 am
Sorcha
forumowicz

A czy wrocławscy wege planują może jakieś spotkanie na początku wakacji? Bo chętnie bym się dołączyła jak już wrócę z obczyzny...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2007 11:27 pm
siwcia
stały bywalec

Witaj Piotrek! Miłego forumowania życzę-napewno Ci się tu spodoba:)
Sorcha myślę, że można by cosik zorganizować. Daj znać kiedy będziesz w kraju to będziemy działać;) 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2007 3:50 pm
Dozorca
bywalec

Witaj Piotrku! Wege zaledwie od ubiegłego roku? To dla mnie jesteś już kombatantem,bo niestety znam całą masę ludzi,która dużo naobiecywała w zględem wegetarianizmu i nic w tej sprawie nie zrobiła! powiem więcej powróciła do żarcia naszych bliznich w przeciągu pół roku!!! Życzę Ci wytrwałości i uczciwości wobec idei wegetariańskiej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 2:25 am

Witaj Piotrek:) Dozorca jeszcze nie byłam ;p

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 3:19 am
Dozorca
bywalec

Siwcio kiedy chcesz możesz tam pojechać,koniki już przetransportowane 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 4:57 pm
papagena
forumowicz

Witam:) Również jestem z Wrocławia choć do tej pory raczej się nie odzywałam:)
Mam 22 lata od 7 jestem wege a studiuję stomatologię i z przyjemnością poznam innych wrocławskich wege:)
pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 12:26 am
Dozorca
bywalec

Saluton papagena :exclam: fajnie,że do nas dołączyłaś i to kolejna wrocławianka,widzę,że tu zdecydowanie dominujemy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 12:35 am
kamma
stały bywalec

Witaj papagena! My się chyba znamy;)
Będziesz na pikniku przy kładce zwierzynieckiej? My będziemy całą rodziną, fajnie byłoby Cię wreszcie zobaczyć:)

Taaak, teraz to Wrocławian od groma. Teraz, gdy się wyprowadzam. A gdy się zarejestrowałam na niniejszym forum, to prawie nikogo z Wro nie było! No, ale może w moim miasteczku też się jeszcze jakiś wege znajdzie... Chociaż jeden...

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 1:11 am
Dozorca
bywalec

Kama :exclam: co to za piknik? i kiedy sie odbędzie? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 2:24 am
kamma
stały bywalec

W ramach wege-tygodnia, cytuję:
Sobota 19.05 Wege piknik przy kładce zwierzynieckiej; Zbiórka przy przystani zwierzynieckiej o godz. 16.30

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 12:10 pm
lucylu
bywalec

nie wiem dlaczego, ale myślałam, zę to bedzie w pt...wtedy na 1000%bym nie mogła przyjechac....mam nadizeje, ze znajdę tę kładkę zwierzyniecką....:/

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 3:57 pm
kamma
stały bywalec

lucylu: na dworcu głównym wsiadasz w autobus 145 lub 146 w kierunku Bartoszowice lub Sępolno. Wysiadasz na przystanku ZOO, zaraz za mostem Zwierzynieckim. Cofasz się do mostu i zaraz przed nim skręcasz w lewo, w drogę pomiędzy murem ZOO a Odrą. Przystań zwierzyniecka jest 50 metrów dalej (tam jest zbiórka), natomiast kładkę zwierzyniecką znajdziesz bez problemu idąc dalej tą samą drogą (około 400 metrów). Jeśli się spóźnisz, zadzwoń do mnie na komórę, bo nad Odrą może być mnóstwo pikników w sobotę.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 5:35 pm
Strona 5 / 31 Wstecz Następny
  
Praca