Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wrocław wita 🙂  

Strona 7 / 31 Wstecz Następny
Srebrna
stały bywalec

Radzę zabrać ze sobą jakieś warzywka na grilla albo na ognisko, są na razie te dwie opcje No i oczywiście przybyć, przybyć i jeszcze raz przybyć

To ja rzeczywiście przede wszystkim przybędę :). A co tam, idę się dobrze z Wami bawić przecież, o to chodzi. Postaram się coś przygotować, ale nie wiem czy będę w stanie po piątkowych juwenaliach 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 9:21 pm
Sorcha
forumowicz

Życzę wszystkim miłej zabawy, ja niestety jeszcze na obczyźnie ( i coraz bardziej mnie to denerwuje ;> ). Koniecznie zdajcie relacje jak było na pikniku 😉

Na marginesie, witam po krótkiej przerwie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2007 7:58 pm
Dozorca
bywalec

Pomyśleć,że to już jutro :exclam: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2007 8:32 pm
kamma
stały bywalec

faaajnie, co nie? 🙂

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2007 9:04 pm
papagena
forumowicz

Ja również niestety nie przybędę,choć bardzo bym chciała,bo przygotowuję się teraz do przedterminu,ale mam nadzieję,że wkrótce znów zrobimy sobie taki piknik nie z okazji tygodnia wege tylko tak po prostu żeby się spotkać:)
pozdrawiam
życzę udanej zabawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 3:28 pm
Dozorca
bywalec

Zaraz wskoczę na rowerek i gnam,gnam,gnam do was moi mili :exclam:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2007 6:21 pm
kamma
stały bywalec

Kto był, ten wie, że było super! Mnóstwo ludzi, świetny klimat, frisby i "100 pytań do..." w wykonaniu najmłodszej piknikowiczki (mojej córy notabene:) ).
Dozorca, a Ty masz na imię Beata? Bo tylko jedna osoba z rowerem była:) Jeśli to Ty, to sorry, że Cię nie poznałam;)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 3:21 am
Dozorca
bywalec

Niech to wszystko diablisko porwie bo mi się wszystko pokręciło i czekałem przy kładce zwierzynieckiej :casstet: Niechcący skłuciłem pewną parkę a dziewczyna,którą mylnie wziąłem za AgraFeczkę pokazała mi żebym popukał się w głowę 😡 Wyszedłem na amatora cudzych żon i diotę 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 1:28 pm
pistolpete
początkujący

o ja głupi
przegapiłem/zapomniałem/przespałem - byłem obok na polach marsowych - diskopolo party, łiiiiiiii - Shaza Shaza

muszę tu częściej zaglądać
pozdrawiam vege piknikowiczów

www.ekoslicznotka.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 9:29 pm

Noooo nie ma co marudzić było całkiem ok 😉 choć wszyscy troszkę tacy podzieleni na grupy , nikogo nie znałam ,troszkę głupio było mi się wbijać w rozmowę 🙂 no ale mała piknikowiczka to normalnie aż brak słów ( w pozytywnym znaczeniu 🙂 ) 😀 😀 😀 😀

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 12:20 am
siwcia
stały bywalec

Mnie niestety nie było ,ale mam nadzieję, że bedzie możliwość powtórki i to niebawem;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 12:47 am
kamma
stały bywalec

nikogo nie znałam ,troszkę głupio było mi się wbijać w rozmowę

AgraFeczko, ja znałam osobiście tylko Alispo:) No, ale miałam swojego małego ambasadora, który znacznie ułatwia kontakty:)
Swoją drogą, oglądaliśmy dziś zdjęcia z pikniku i reakcja Irmy była następująca: wzruszyła się, objęła się ramionkami i powiedziała: "kocham kogoś... kocham ich"!
Byliśmy dziś zresztą nad Odrą, ale ponieważ Was nie było, Irma była bardzo rozczarowana (mało się nie popłakała) i chciała wracać do domu:)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 1:21 am
Dozorca
bywalec

Pozostaje mi tylko biadolić 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 3:18 pm

Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 🙂

ej buuuuu:( ja tez bym chciała zdjątka zobaczyć weeee 🙁

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2007 1:51 am
Dozorca
bywalec

i co AgraFeczko widziałaś fotki? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 5:00 pm
Strona 7 / 31 Wstecz Następny
  
Praca