Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Slava Braci miła 😀  

Johrel
początkujący

Slava

Pragne sie ze wszystkimi przywitać 🙂 zawitalem na forum, gdyz od jakiegos czasu zyje na diecie wegetariańskiej i ciesze sie życiem jako czysta istota 😎 Nigdy ze smakiem miesa nie jadlem, bo jakos intuicyjnie kojarzylo mi sie ze smiercia, krwia, utrata wspaniałego daru jakim jest zycie. Moze mam jakis mily dar, bo nigdy mi mieso nie smakowalo 😛
mam 18 lat i wreszciue po dlugim czasie zatruwania organizmu i wspierania okropnego przemyslu miesnego udalo mi sie wyprzec tego okrutnego kultu miesnej zywnosci.
teraz bede sobie tu buszowal poznajac tajniki wspanialej diety wege.. Chetnie poznam wegetarian z mojej pieknej Jeleniej Góry, o ile takowi tutaj sa... 😉

Cieplo i zdrowo sie trzymajcie towarzysze!!!
Slava

WWrraaaauuu!!! Neopogaństwo zbliża do Natury.. wierzysz, lub nie.. ale to ona jest Twoja Matka 😉 .. ja wierze.. i dbam o Rodzicielke

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2005 12:19 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

😉 Witaj Johrel....jak to miło, że jest Nas coraz więcej...pozdrowionka od rówieśniczki:)...niestety nie z Jeleniej Góry

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2005 12:35 am
kristif
początkujący

Też Cię witam.Kiedys pomieszkiwalem w Jeleniej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2005 1:44 am
  
Praca