Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Uzależnieni  

Strona 5 / 12 Wstecz Następny
karotka
rozmówca

no cóż, od...:
* [b]podwijania nóg jak siedzę[/b] !! to mój główny nałóg
* [b] chodzenia na spacery [/b]z moją suczką, szczególnie do lasu 😛
* [b] muzyk [/b]i, ale od takiej, którą lubię (czyli rock, jakiś punk, irlandzka itp.), bo np. disco polo :casstet: (nie cierpię)
* jedzenia, a szczególnie [b] chrupania[/b], np. suszonych bananów 😛 , jabłek, orzeszków itp.
* [b] rowera[/b], kocham na nim jeździć, zwłaszcza od kiedy ma licznik 🙂
* [b] Was[/b]
* [b] rozmowy z ludźmi[/b]
* [b] ogladania[/b] [b] ludzkich zachowań[/b] (wzdrygam się, kiedy widzę matkę z dzieckiem, które nie może za nią nadążyć i w pewnym momencie matka łapie dziecko za jego jedną rękę i "przerzuca" kawałek dalej...mam wrażenie, że takim dzieciom w końcu ręka ze stawu wyleci 🙁 )
* [b] marzeń[/b] :exclam: :exclam: :exclam: zawsze jakieś mam, chociażby takie proste, jak obejrzenie ulubionego filmu lub o muzyce, kiedy siędzę na nudnej lekcji i słucham wywodów kujonów, kochanych przez profesorków :casstet: zastrzegam, że nie mam nic do ludzi mądrych, jedynie do kujonów ...
* wystukiwania rytmów na nodzę jak siędzę
* patrzenia na facetów w moim guście.... i w ogóle... 😛

przepraszam, że się rozpisałam 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 7:19 pm
siwcia
stały bywalec

Ja coraz bardziej uzależniam się od muzy...słucham jej ciągle i wszędzie, nie potrafię się bez niej obejść, od mojego faceta, coraz trudniej jest mi się z nim rozstawać...ehhh...i od nasion i pestek, mam je ciągle pod reką i non stop chrupię i chrupię...mniaaaaaamiii

😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2007 9:54 pm
vegetena
stały bywalec

Też coraz bardziej uzależniam się od muzyki, a do tego takiej, której raczej nie słuchałam, np. rock, rap, hip hop, a pop to na porządku dziennym. Coś wspaniałego ile nawet w tekstach i teledyskach można znaleźć mądrych słów, nadziei, prawdy, mądrości, przesłania....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 12:00 am
Michalina
rozmówca

Moje uzależnienia:
- palenie papierosów
- picie kawy

Moje przyzwyczajenia:
- buszowanie w lumpeksach i po wyprzedarzach
- uczenie się
- czytanie książek i słuchanie muzyki (gotyk)
- robienie makijażu
- wyciskanie wszystkiego, co znajde na swoim ciele, a co do wyciskania się nadaje
- dokonywanie w myślach prostych obliczeń matematycznych i liczenie słów osoby, która mówi coś do mnie albo w telewizji.

Ojejku, sporo tego. O ile wiem, że moje uzależnienia powinnam jak najszybciej wytępić, to większość moich przyzwyczajeń mi wcale nie przeszkadza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2007 4:49 pm
Lily
 Lily
Famed Member

jeszcze raz - kawa i słodycze
oraz zamartwianie się

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2007 6:05 pm
EvilOne
stały bywalec

Odkąd zepsuł mi się komputer zdałam sobie sprawę... że jestem uzależniona od tego forum. Kocham was!!! 🙂

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2007 11:09 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Odkąd zepsuł mi się komputer zdałam sobie sprawę... że jestem uzależniona od tego forum. Kocham was!!! 🙂

nawet nie wiesz jak się ucieszyłam widząc Cię znowu tutaj i Twój post :heartpump: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 12:10 am
EvilOne
stały bywalec

oj, łezka mi się w oku zakręciła:) już was nie zostawię, biorę komputer do Łodzi, choćbym zamiast kupować jedzenie musiała płacić za internet;) My, wege studenci musimy się trzymać razem.

[edytowane 21/8/2007 przez EvilOne]

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 1:33 am

hmmm uzależniona.... ------- od internetu--------- dźwięku (śpie z słuchawkami na uszach)--------naszego wega forum------od ludzi--------od maili-------od gg-------fretki------soków przecierowych-----od spoglądania ludzią w oczy------od mówienia------od miłości------od poczucia bycia potszebnym------od zwierząt-------od marzeń------robienia syfu i nie sprzątania-------od czosnku------od koralików-----trampków-----spódnic w kolorze khaki------od mojej ukochanej mamusi-----od aparatu foto-----od lenistwa..... OD BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH:D

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2007 3:33 am
Sima
 Sima
stały bywalec

od tych wszystkich rzeczy prawie w równym stopniu:
*piwko
*komórka, jestem jej niewolnikiem
*zakupy(totalne uzależnienie)
*głupawki(nienawidze być poważna)chyba ze juz żywcem trzeba.
*od codziennych uścisków z kotem(musze sie przytulać do futerka)
*od bekania
*i oczywiscie muzyka

A tak na marginesie to sami nałogowcy na tym sympatycznym forum 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 3:23 pm
czarna
bywalec

Często nasze nałogi się powtarzają;)
Ja:
od obgryzania paznokci 🙁
od kasy 🙁
od Brzęczusia 🙂
od Hey-a 😀
od owoców 🙂
od alkoholu :drink:
od komórki :((
od książek 😮
OD MIŁOŚCI :heartpump: :heartpump: :heartpump: :heartpump: :heartpump: :heartp MIŁOŚCI DO WAS I DO TEGO FORUM KOCHANI 😀 😀 😀 :heartpump: :heartpump: :heartpump: :heartpump: ump:

[edytowane 29/8/2007 przez czarna]

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 5:23 pm
monia85
początkujący

Moje uzależnienia to:
- papierosy
- czerwona herbatka
- internet
- czytanie składu każdego produktu, który chcę kupić do zjedzenia 😮
- zakupy, niestety najczęściej są to torebki... 🙄

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 10:55 pm
velvet
bywalec

Na pierwszą myśl wydawało mi się, że malutko jest rzeczy od których jestem uzależniona, ale jakby sie tak zastanowić głębiej....
- od cukru( choć powoli sie odzwyczajam, próbuje słodzic coraz mniej, kiedyś 2 łyżeczki, teraz już jedną, czasami nawet pół - z tego jestem ogromnie dumna);
- od zwierząt, oczywiście od żywych... Od swojego kota w szczegolności
- od narzeczonego (chyba powinnam go umieścić nad cukrem i kotem hmm), bierzemy ślub w czerwcu i przyznaje mam totalnego "fimla" na jego punkcie...
- od pracy, mam zadatki na pracoholiczke :/, dwa dni bez pracy i wariuje..
- od perfum (Tommorow Avon)
Nie jestem na 100% uzależniona od:
- netu
- kompa
- muzy
- używek(kawy, papierosy, alkohol,itp..)

Ojć chyba mnie wyrzucicie z tego forum za gadulstwo:/

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 11:21 pm
EvilOne
stały bywalec

Jestem skończoną zakupoholiczką. Właśnie sobie zdałam z tego sprawe. Trzymajcie mnie, bo zaraz kupie na allegro dwie torby naraz!! 😉

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2007 12:01 am
velvet
bywalec

to ja dopisuje do swoich nałogów allegro 😉
Nie potrafie żyć bez niego!

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2007 11:51 am
Strona 5 / 12 Wstecz Następny
  
Praca