Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Uzależnieni  

Strona 9 / 12 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Gosiu kochana, ja Ciebie rozumiem i wiem też co czuje i myśli o tym całym nałogu Twoja córka, bo moja mama rzuciła palenie dopiero 2 lata temu, czyli kiedy miałam 19 lat, trzymam kciuki za Ciebie, żeby udało Ci się rzucic wcześniej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2008 7:24 pm
badba
bywalec

ostatnio od internetu.... a tak wogóle to od muzyki i herbatu z cytrynką (pije ją litrami)...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2008 1:19 am
Catinahat
bywalec

Jak tak sobie pomyślę to wychodzi, że jestem uzależniona tylko od jedzenia owoców i warzyw. Odkąd rzuciłam palenie to owoce i warzywa są jedyną rzeczą potrzebną mi codziennie hmmm...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2008 4:19 pm
Stanisław
weteran forum

Bez komentarza 🙁
http://pl.youtube.com/watch?v=I-NUX01XZG8&feature=related

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 4:43 pm
gosia261282
początkujący

Ja się może pochwalę,że od 10 dni nie palę i czuję się z tym świetnie,chociaż wczoraj miałam kryzys,ale go przetrwałam,zwalczyłam nikotynowego potwora,który ciągle jeszcze się czai i próbuje mnie złamać,ale ja się nie dam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2008 2:07 pm
Catinahat
bywalec

Gosiu, brawo!! Oby tak dalej. Jak cię znów napadnie chęć na papierosa to wyobraź sobie że jest to twój przeciwnik który tobą manipuluje.

Pamiętaj, że palenie tak naprawdę nie sprawia przyjemności. To tylko iluzja, manipulacja. Papieros oszukuje twój organizm. Jest jak pasożyt który chcąc się żywić twoim kosztem usiłuje ciebie przekonać że go potrzebujesz. Jest jak obślizgły robak podgryzający twoje ciało od środka. Wiem że to może śmiesznie brzmi ale mi takie myślenie pomogło. Nie palę już 6 miesięcy i wcale nie mam ochoty na papierosa (a mój chłopak pali więc niby powinno mnie kusić).

Jeszcze terapia zapachowa pomaga. Nie chodzi mi o aromaterapię ale o samo cieszenie się zapachami. Ja kupiłam sobie pomadkę o pięknym mandarynkowym zapachu, żel pod prysznic o zapachu liliowym, do tego olejki do podgrzewania świeczką. Gdy skupisz się na tych pięknych zapachach to smród papierosa wyda ci się odrażający.
Warto też odświeżyć całe mieszkanie. Gdy w domu ładnie pachnie i jest czysto człowiek lepiej sie czuje.

Najważniejsze to nie myśleć o papierosie jak o swoim przyjacielu z którym z bólem trzeba się rozstać. To najczęstszy błąd i powód porażki. Trzeba się cieszyć tym że się rzuca. Wierzyć że to zmieni twoje życie na lepsze. Palenie to choroba a papieros to wstrętny zarazek.

Będę trzymać za ciebie kciuki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2008 5:49 pm
rubia
forumowy expert

Od książek i muzyki, od pisania listów i od...filozofowania. Potrafię przez długie godziny dyskutować o sensie życia, istnieniu Boga, o tym co materialne, a co nie, o religiach, itp. Na szczęście, mam od tego 2-3 osoby z takim samym "zboczeniem" więc nie zanudzam tymi tematami innych, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdego to musi interesować 🙂

Jestem też uzależniona od jedzenia, ale nie ilościowo, bo nie lubię się obzerać, tylko "kręci mnie" poznawanie nowych smaków, aromatycznych przypraw...ech! Chyba zgłodniałam, pójdę lepiej coś zjeść 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2008 6:30 pm
tru
 tru
stały bywalec

Od soku pomidorowego i oliwek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2008 6:57 pm
Kolorowaneczka
początkujący

Ciekawy temat zarzuciłaś a więc ja jestem uzależniona od:

1.Mam takie tiki gdy się denerwuje (nabytek z dzieciństwa)
2.kocham lody
3.od męża i małego synka
4.od zwierząt kocham i zaczepiam zawsze prawie wszystkie napotkane psy i koty chciałabym wszystkie pogłaskać i pogadać z nimi 😛
5.od słodyczy -niestety ale walcze z tym
6.od pepssi (ale od niedawna od jakiś 3 mc więc może mi przejdzie oby)
7.od komedii zagranicznych głównie i śmiesznych animowanych filmów jak np.Madagaskar, Shrek, Sezon na misia itd..
8.od okazywania czułości osobom które kocham
9.od gadania jestem jak radio albo katarynka hi hi
10. a na koniec aby był dekalog uzależniona jestem od przemyśleń i potrafie zamknąć sie w sobie jak o czymś myslę głownie w nocy przed snem do paru godzin potrafie tak myśleć co i jak....ech
pozdrawiam

[edytowane 24/7/2009 przez Kolorowaneczka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2009 5:03 am
hipiska
weteran forum

Ostatnio jestem uzależniona od myślenia o swoich potrzebach materialnych i próbuję to zmienić, ale nieszczególnie mi to wychodzi 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2009 6:26 pm
Dyzio
stały bywalec

Internet. Nie jest dobrze 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2009 3:37 pm
sublime86
bywalec

od muzyki... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2009 12:32 am
hipiska
weteran forum

Oj, bez muzyki to nie daloby się żyć 😉 Chociaż mam taką jedną znajomą, która kocha ciszę. Brrr.... 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2009 12:59 am
elis99
bywalec

Uzależniona od czytania etykiet produktów ktore mam zamiar kupic.. 🙂

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2009 1:41 am
sublime86
bywalec

Chociaż mam taką jedną znajomą, która kocha ciszę. Brrr.... 😉

Niektórzy twierdzą, że nawet cisza jest muzyką 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2009 2:34 am
Strona 9 / 12 Wstecz Następny
  
Praca