Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam!  

Rolnik
początkujący

Witam wszystkich serdecznie na forum!

Postanowiłem że napiszę krótkiego [albo i nie] posta w celu przywitania się.... Mieszkam w Trójmieście, wiek to jakieś 17-18 lat [dochodzi 2 AM, wybaczcie że lekko nie kontaktuję], słucham ostrzejszej muzyki i kocham grać na gitarze. Wegetarianinem jestem od bodajże... 3 czy 4 lat. Mam postanowienie noworoczne - przerzucić się stopniowo na weganizm, zaczynam od 1 stycznia :-). Trzymajcie za mnie kciuki, bo o ile przejście na wegetarianizm było w miarę bezbolesne, o tyle dalszy 'awans' będzie znacznie trudniejszy. Mam nadzieję że poznam na tym forum wielu wartościowych ludzi, a także uzyskam wsparcie w kwestii 'wegańskiej'. Zostałem 'wege' ze względów ideologicznych, aczkolwiek liczę że weganizm pomoże mi przywrócić ład w organizmie i zrzucić parę zbędnych kilogramów.

Jak coś to zapraszam na gg - 3987182, chętnie poklikam 🙂 Jestem zawsze niewidoczny.

pozdrawiam!

Rolnik

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 3:48 am
kamma
stały bywalec

Witamy Rolnika, życzymy sukcesów na wegańskiej drodze życia, no i do zobaczenia tu i ówdzie!

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 10:49 am
siwcia
stały bywalec

Witam!! Pozdrówki i powodzenia!! Trzymam mocno kciuki 😛 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 11:18 am
EvilOne
stały bywalec

A widzisz:) wiele osób tu gra na gitarze, a fanów ostrzejszej muzy to jest że łohohoohoho....:D napewno sie polubimy:)

gratuluję decyzji o przejściu na weganizm:) i trzymam kciuki żeby się udało:)

a przede wszystkim witam serdecznie na forum:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 1:22 pm
Toby
 Toby
forumowicz

witaj Rolnik.... 🙂

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:51 pm
JankeS
bywalec

Również dołączę się do powitań:)
mam pytanko co do Twojego nicka;)hodujesz coś swojego, we wlasnym ogródku? Heh...fajnie by było mieć swoją działeczkę... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 10:18 pm
Rolnik
początkujący

Również dołączę się do powitań:)
mam pytanko co do Twojego nicka;)hodujesz coś swojego, we wlasnym ogródku? Heh...fajnie by było mieć swoją działeczkę... 🙂

niestety nie, nie posiadam nawet własnej działki, a ogródek przy bloku jest totalne zmasakrowany po ostatnim remoncie także omijam go łukiem. Ksywka pochodzi z dawnych czasów, kiedy to ja i moja ekipa zwiedzała okoliczne wsie, znajomi wołali na nas 'rolniki' 😉 no ale muszę się przyznać że hoduję..... pomarańczę 🙂 co prawda owoców i tak z tego nie będzie, bo hoduję z pestki, ale ładnie się rozwija 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 11:02 pm
misia8
początkujący

na pewno uda Ci się "awansować":) Ja również mam zamiar zrezygnować ze wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Ale na raie chyba jeszcze na to za wczesnie.

misia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 6:21 pm
  
Praca