Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

opole:)  

Strona 3 / 3 Wstecz
siwcia
stały bywalec

Teraz to ja się nie za bardzo wyrobię, praca, teraz koncercik, potem tydzień wege, kilka akcji jeszcze w międzyczasie, rzeba coś konkretnego na tydzień praw ziwerząt zorganizować, który też niebawem...a potem kolejny koncercik. Słuchajcie w takim razie proponuję zrobić jakąś konkretną kampanię gdzieś między końcem września - października. Służę pomocą jak już wcześniej wspomniałam, materiały będą, mam już kilka pomysłów do zrealizowania a na Was spadnie tylko zorganizowanie jakiegoś pomieszczenia....a może uczelnia?? Co Wy na to?? No chyba, że już wam się odechciało, mam nadzieję, że to nie był słomiany zapał z waszej strony 😉 😮 To czekam na kontakt w tej sprawie!
Pozdrówki!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2007 2:41 pm
lucylu
bywalec

a może uczelnia?? Co Wy na to?? No chyba, że już wam się odechciało, mam nadzieję, że to nie był słomiany zapał z waszej strony 😉 😮 To czekam na kontakt w tej sprawie!
Pozdrówki!

też myslałam o uczelni...albo o MDK...no, ale jak widać, nikt jakoś nie garnie się do tego....swoja drogą probuje sobie znaleźć inne zajecie (np.straż dla ziwerząt), mam nadzieje ze z tego takiej kichy nie bedize jak z resztą rzeczy w opolu:/...ale jak komuś się jednak chce cosik zrobić to neich pisze.......

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 4:02 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca