Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetarianizm  

Strona 2 / 2 Wstecz
Aleksandra_23
forumowicz

Dzieki za pomoc 🙂
pa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2007 1:07 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Nie tylko empatia ale i viva. W Łodzi zakaldamy nowa grupe vivy 🙂 a co, im nas wiecej tym lepiej. Witam Aleksandrę! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 10:44 pm
Aleksandra_23
forumowicz

Jesli chodzi o Empatię to nie moge sie z nimi skontaktować-moje maile wracają. A Vive zaraz sprawdze :). W kazdym razie dzieki za pomoc.
Chciałabym tez Was o cos poprosić-wchodzcie czasem na strone www.peta-online.com tam są petycje w obronie zwierząt, które mozna podpisać.Nie wiem czy to pomoże ale próbować trzeba. Są tez filmy...naprawde okropne,ukazujące okrucienstwo czlowieka-o testach obejrzalam,ale tego o tym jak sie robi futra nie dalam rady obejrzec do konca.Są naprawde straszne wiec uprzedzam.
Pozdrawiam,pa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 11:57 am
nader_1973
forumowicz

Chyba nie bardzo wiem jak to obsługiwać:) Trafiłam tu bo szukalam czegos o wegetarianiźmie-konkretnie nowych przepisów:)
A przy okazji-mamie ten sam problem co ja?? Tzn:
- Nie jesz mięsa??A ja zrobiłam takie dobre... specjalnie dla ciebie.
-Ale ja nie jem i nie zjem!!
-Zrob dla mnie wyjątek
-Nie robie(tu juz dana osoba wyprowadza mnie z rownowagi)
Dlaczego moj wege nie jest akceptowany??!! Nie jem miesa od 10 lat i dalej jest tak samo!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2007 9:23 pm
nader_1973
forumowicz

Sory nie wiem jak ja to zrobilem ale czyjegos meila wyslalem ze swojego profilu.Chyba technika mnie przerasta i nie powinienem sie dotykac do komputera!!!!!!!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2007 9:31 pm
Aleksandra_23
forumowicz

Nie martw sie 🙂 W kazdym razie ja wybaczam 😀
Pozdrawiam,pa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 11:54 am
nader_1973
forumowicz

Sory Aleksandra.Dzieki za wybaczenie.
Pozdrawiam serdecznie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 9:25 pm
Aleksandra_23
forumowicz

Wiecie co ostatnio usłyszałam?? Że jestem sekciarą,bo.... nie jem miesa. Nie wiem jak Wy ale ja uwazam,ze wszystko ma swoje granice. A głupota, nietolerancja,niewiedza ludzka mnie czasem boli... 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2007 11:44 am
parasolka
rozmówca

Ja juz nie wdaje sie w dyskusje na temat mojego odzywiania. Poprostu nie ma sensu , szkoda mi nerwow a i tak jestem juz wystarczajaco nerwowa. Moja energie wole spozytkowac na cos innego. Pozdrawiam:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2007 2:42 pm
Surri
bywalec

Hejo. No pewnie, że mnie ludzie dookoła przekonują do padliny. "a ciocia Ci taką ładną cielęcinke kupiła" a ja od paru lat powtarzam, że nie jem mięsa. Jakbym sobie dościany gadała. Inni podobnie"dobre mięsko", "zdrowe mięsko". Dobrze, że do rodziców i znajomych dociera że Surri nie tknie żadnego mięska. zresztą moja mama też jest wega i jestem z niej bardzo dumna 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2007 12:25 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca