Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hej:)  

papierowa
świeżaczek

witam wszystkich:)

jestem wegetarianką od dwóch lat.
mieszkam w Szczecinie i niestety jestem troche odosobniona w swoich poglądach związanych z odżywianiem...:(
Mam nadzieję, ze dzięki tej stronie poznam ludzi którzy myślą tak, jak ja;)

pozdrawiam:)

normalność jest jak linoskoczek nad otchłanią anormalności

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2005 11:17 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witaj Papierowa,
Mama nadzieję,że zadomowisz się na stałe na naszym forum...naprawde bardzo tu miło:)
Mieszkasz w przepięknym mieście(duża część mojej rodziny mieszka w Szczecinie)-dzięki czemu miałam okazję popodziwiac jego urok.
POzdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2005 11:24 pm
Albi
 Albi
forumowicz

Witaj!
Ja też jestem ze Szczecina 🙂 Jestem wege dopiero od pół roku, ale już też zdążyłam doświadczyć tego odosobnienia.

Pozdrawiam serdecznie

[url= http://gotowanie.net.pl]przepisy[/url] :: Konsultantka Oriflame - Szczecin::

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2005 9:41 am
marcelinka
bywalec

witam 🙂
szczecin to i moje miasto i ciesze sie, ze coraz wiecej "portowcow" 😉 przybywa na to forum!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2005 6:05 pm

Witaj! Ja też jestem odosobniona w swoich poglądach, ale zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. Fajnie, że coraz więcej osób jest na tym forum. 🙂

Ps. Czy mi się tylko wydaje, czy na Twoim awatarze znajduje się Rei Ayanami z "Neon Genesis Evangelion"?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2005 9:29 pm
papierowa
świeżaczek

Ps. Czy mi się tylko wydaje, czy na Twoim awatarze znajduje się Rei Ayanami z "Neon Genesis Evangelion"?

prawdę mówiąc, dopiero kolega mi to uświadomił... 😛

dziękuję wszystkim za miłe powitanie:)

normalność jest jak linoskoczek nad otchłanią anormalności

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2005 1:18 am
  
Praca