Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam 🙂  

velvet
bywalec

Jestem tu nowa, wiec spróbuje troche o sobie opowiedzieć.
Jestem wegetarianką od paru miesięcy, do tej decyzji dojrzewałam dosyć długo bo ładnych pare lat. BArdzo sie ciesze że wkońcu sie zdecydowałam. Jeszcze niedawno na moją diete miała wpływ mama, teraz też ma, ale jakimś cudem zaakceptowała w pełni mój wybór. Co tam zaakceptowała.... Polubiła przepisy, zainteresowała sie ksiązkami... Mam ochote wykrzyczeć głośne: Hurrrra! Nareszcie!
Długo na to czekałam 🙂
Mam wiele pytań do was. Czytam od jakiegoś czasu to forum. TEraz kiedy bede miała możliwośc wypowiadania sie na nim, chętnie z tego bede korzystać 🙂
Pozdrawiam

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 11:54 am
charlotte
początkujący

Witaj velvet.
Gratuluję Ci decyzji. Kto wie, może jeszcze pociągniesz za sobą swoją mamę 🙂
Zadawaj śmiało pytania i czuj się jak w domu, w końcu jesteś wśród swoich.

Jako tymczasowa adminka dodam jeszcze, że wiele tematów było już poruszanych, więc polecam lekturę forum i korzystanie z szukaczki przed założeniem nowego tematu 😉
Pozdrowienia!

Szarlotka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 2:34 pm
EvilOne
stały bywalec

Witamy na forum!

Może napiszesz coś więcej o sobie? Ile masz lat, czym się zajmujesz itd 🙂

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 3:48 pm
velvet
bywalec

Hm może na początek: nie potrafie opowiadać o sobie...:)
Mam 22 lata, pochodze ze śląska, obecnie pracuje, tak ogolnie to w przemyśle samochodowym. Na codzien rysuje, czytam.
Mam 2 koty i 2 psy.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 5:04 pm
error
początkujący

Ja również Cię witam 🙂
Ty to już "stara" jesteś, więc rodzice już nie mają na Ciebie takiego wpływu jak na mnie.
Też planuję zakup książek, może mama się zainteresuje tymi lekturami, chociaż na wegetarianizm raczej nie przejdzie, ale gotuje już dla mnie zupy bezmięsne ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 10:01 pm
velvet
bywalec

kto wie... a może przekonam moją mame do wegetarianizmu. Dziś z ochotą zjadła kasze z warzywami i nawet szczerze wyznała, że było pyszne 🙂
Co do książek, to raczej uważam że to niezbędne by dobrze poruszać się po zagadnieniach swojej diety. Tylko poznając np składy produktów można powiedzieć że bedzie to mądry wegetarianizm

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2007 11:13 pm
  
Praca