Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 11 / 12 Wstecz Następny
tru
 tru
stały bywalec

Ekstra:)

To w takim razie 9-10.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2011 1:51 am
tru
 tru
stały bywalec

Pierwsze spotkanie to soczek w knajpie o 12 w sobotę. Kto będzie ? Wieczorem proponuję coś co zostanie z festiwalu malty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2011 2:59 am

A ten soczek ma już jakieś określone miejsce?
I po drugie, ile osób w końcu zdecydowało się przyjechać? (to tak jedynie gwoli zaspokojenia mojej ciekawości, spotkać się mogę nawet z garstką ;))

Dobra, dobra. Już sobie poczytałam na drugim forum. Czekam na ifno zatem. Wstępnie mogę się zapowiedzieć na soczek, a na sobotni wieczór pewności nie mam. Się zobaczy.

(nie chce mi się tam zakładać konta, i tak nie będę się udzielać na dwóch forach)

Ej, a może by jakieś kino pod chmurką? Jest chyba coś takiego w paru miejscach Poznania (jutro poszukam, teraz już za późna godzina)
[edytowane 7/7/2011 od MannaPoranna]

[edytowane 7/7/2011 od MannaPoranna]

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2011 2:26 am
tru
 tru
stały bywalec

Sobota, godzina 12:00 w samo południe. Jako miejsce spotkania na soczek proponuję spotkać się tam gdzie ostatnio - czyli koło kawiarni-widma pod kolumnami. To jest prawy-dolny róg rynku, skrzyżowanie Wodnej i Świętosławskiej. Najczęściej (tj ostatnie 3 razy) poszliśmy do Werandy ale można gdzie indziej.
Kino pod chmurką brzmi dobrze.

[edytowane 7/7/2011 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2011 1:52 pm

Czy chodzi o tą Werandę nieco wyżej Świętosławskiej, do której się wchodzi przez taki pasaż handlowy i która ma zawsze przeuroczy wystrój zależnie od pór roku i okoliczności?

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2011 4:50 pm
mckamajla
początkujący

ta o której piszesz to Zielona Weranda 🙂 A ta o której pisze tru to ta przy Farze . To jest ta sama kawiarnia tylko w dwóch miejscach, wystrój w obu jest tak samo fajny :rotfl:

[edytowane 7/7/2011 od mckamajla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2011 6:19 pm
tru
 tru
stały bywalec

O tą co McKamajla napisała. Pomyślimy gdzie pójśc w każdym razie blisko niej jest ten róg na którym się spotkamy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2011 6:41 pm

O to nawet nie wiedziałam, że Werand jest więcej.
To ja się piszę jak co!

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2011 4:43 am
mckamajla
początkujący

Dziś był dzień 1. 🙂

Dzień drugi jutro o 13:00 park Jana Pawła II.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2011 11:30 pm
tru
 tru
stały bywalec

Aaa własnie nie zdałem relacji 🙂
Było świetnie, powtórzymy to jeszcze nie raz. Dzięki wszystkim za miłe spotkanie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2011 5:50 pm
kazik84
bywalec

Zapowiadałam się na spotkaniu i niestety nie wypaliło 🙁 Musiałam pilnie wyjechać i nie zdążyłam dać znać na forum...

Mam nadzieję, że uda się kolejnym razem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2011 12:17 am
tru
 tru
stały bywalec

W ostatni weekend sierpnia 27 lub 28 (nie ustalone jeszcze) w Puszcyzkowie nad jeziorem (trochę obok Puszczykowa w sumie).
Kto chętny ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2011 2:18 am
tru
 tru
stały bywalec

Odbędzie się jutro w Puszczykowie (a dokładniej nad jeziorem w Jarosławcu).
Jakby co na priv lub komórkę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2011 2:29 am
tru
 tru
stały bywalec

Założyłem fejsbukową grupę dla poznańskich spotkań, ułatwi kontakt, nie trzeba będzie pisać na privy, kilka forów, no i przedewszystkim też żeby nie umieszczać tych fot tak publicznie.

Jak ktoś chce dołaczyć lub tylko oglądać foto/video to niech doda się do tej grupy ja zaakceptuję http://www.facebook.com/groups/106821962757674/

p.s. na forum oczywiście będa tez informacje o spotkaniach, ale bez "bonusów" 🙂
p.s.2. w puszczykowie oczywiście było bosko, ostatni dzień gdy było czuć lato, nad jeziorem - kto nie był tradycyjnie z czystym sumieniem może żałować 🙂

[edytowane 31/8/2011 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2011 10:53 pm
mcmean
świeżaczek

Mój pierwszy post kieruję do "Poznania"- mieszkam tu od kilkunastu lat, więc się jak najbardziej poczuwam do tego miasta. Pozdrawia początkująca wege!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2011 5:05 am
Strona 11 / 12 Wstecz Następny
  
Praca