Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Serdecznie witam wszystkich!  

An_Rogozinska
forumowicz

:rotfl: Mam 33 lata i jestem niepracującą mamą 3 dzieci 😀 😀 😀 To jest mój debiut na tego typu forum, bo jakoś trudno mi się było przełamać 😉 Cieszę się że można spotkać w jednym miejscu tylu ludzi żyjących i myślących podobnie. Mięsa nie jem lata całe, choć zdarzały się przerwy za namową rodziny(ciąża), ale nie czułam się dobrze z kotletem na talerzu 🙁 🙁 .Na przekór wszystkim wróciłam do swoich nawyków i czuję się z tym dobrze! Teraz kotlety smażę swoim bliskim, bo jakoś nie udaje mi się ich przekonać do swego stylu życia.A szkoda :(( Może swoje dzieciaczki jak trochę podrosną, bo na razie zawsze zwycięża KOTLET.Pozdrawiam wszystkich. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 6:36 pm

Witaj:)
Jeżeli w przyszłości udałoby ci się namówić dzieci na niejedzenie KOTLETÓW to będzie już o trzech wege więcej:) Trzymam kciuki!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 7:46 pm
karolka_ma
forumowicz

Witaj, miło że do nas dołączyłaś 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 7:50 pm
Stanisław
weteran forum

An, szkoda, że tak późno nas znalazłaś. To teraz dużo pisz i rozmawiaj z nami żeby nadrobić zaległości 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 8:17 pm
badba
bywalec

no wotam ciebie serdecznie. !!!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 9:57 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Również witam Cię bardzo serdecznie tym bardziej ,że jesteś mamą tak jak ja. Moje dzieci już są w takim wieku ,że się obrażają gdy nazwę je dziećmi.Fajnie ,że do nas dołączyłaś. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 10:15 pm
Deleted
forumowy expert

Witam serdecznie 🙂 Szkoda, że ludzi mojego pokroju nie przybywa 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 10:28 pm
  
Praca