Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

dzień dobry:)  

Szczurunia
bywalec

Witam,
Nazywam się Maryśka od dłużeszgo czasu korzystam z tej strony, zalogowałam się dopireo teraz:)
Od 2 lat jestem wegetarianką, szanuję wszystkie zwierzęta, ale szczególną miłością darzę szczury:)
Pozdrawiam inych szczurzych wielbicieli i nie tylko:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2008 10:37 pm
StellaArtois
weteran forum

witam witam, szczurzaki są debeściarskie, inteligentne i w ogóle 😀 cieszę się, że jest tu jeszcze ktoś, kto lubi te miłe stworzenia, pamiętam jak kiedyś wzięłam ze sobą mojego szczurka Sida do szkoły, kiedy jeszcze byłam w liceum, spowodował prawdziwy, dziki popłoch wśród lasek z klasy (byłam w żeńskiej, parodia...) 😀 ale my mieliśmy na to wbite 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2008 11:51 pm
badba
bywalec

witam cię bardzo gorąco! 🙂

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 1:04 am
Milunia
bywalec

Witaj Marusiu 🙂 Miło Cię poznać 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 3:18 am
Stanisław
weteran forum

Wita Cię. Pierwszy raz mam przyjemność ze szczurem rodzaju żeńskiego 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 3:38 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Dzień dobry Marysiu. 🙂 Trudno powiedzieć czy jestem wielbicielką szczurków, bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia. Dawno temu były to myszoskoczki a od dwóch lat - tchórzofretka.
Na jej widok ludzie podobnie reagują jak na szczurki. 😀 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 3:48 am
verufer
bywalec

I ja tez sie przylaczam do powitan, a co... W koncu szczury sa przodkami;) przyszlej elity intelektualnej ziemi, zatem trzeba je jak najbardziej cholubic:) Witaj! Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 5:04 am
An_Rogozinska
forumowicz

🙂 I ja witam serdecznie , tym bardziej że sama dołączyłam tu zupełnie niedawno... :red: Cieszę się że teraz mogę przywitać kogoś nowego 🙂 Pozdrawiam...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 5:34 pm
agata18
bywalec

witaj serdecznie,...niewiem co ludzie mają do szczurów....fajne są 🙂
pzdr. 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 7:45 pm

Witaj!
Jako fanka WSZYSTKICH zwierzaków (więc logicznie szczurki się wliczają;P) dołączam do powitań!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 10:07 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Marysiu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 10:53 pm
  
Praca