Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich "roslinożernych" =)  

Strona 7 / 7 Wstecz
hipiska
weteran forum

A jaki miałaś wypadek? 😮 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 12:54 am
NatusiaMK
stały bywalec

Głupi 🙂

Rozległe poparzenie drugiego stopnia obu nóg, zajete 10 % powierzchni ciała. Żeby nie było blizn, wukrotnie chirurdzy usuwali poparzona skórę. Jakos poszło,tylko opalać mi się nie wolno przez trzy lata...jeszcze dwa 🙂

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 1:54 am
Loviisa-chan
stały bywalec

To dobrze, że już wszystko ok, na pewno wiele przeszłaś...a brak opalania tylko Ci na dobre wyjdzie, opalanie postarza skórę i przyczynia się do powstawania żylaków, to samo zuooo 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 2:13 am
NatusiaMK
stały bywalec

zuoooo:)
No racja,dzisiaj się jednak pokusiłam i mam czerwone plamiska na udach....ale juz schodzą:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 2:19 am
hipiska
weteran forum

Oj opalanie to zuooo .... 🙂 A ja idę w stronę dobra i szczycę się bladością na przemian z efektem lekkiego zabrązowienia wywołanego samoopalaczem 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 9:28 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Samoopalacze sa super,ale jeszcze lepsze sa te plamy po niezbyt dokładnym rozprowadzeniu kremu :rotfl:

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 9:30 pm
hipiska
weteran forum

Niestety coś wiem o tych plamach 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2009 9:51 pm
Strona 7 / 7 Wstecz
  
Praca