Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

:*  

BASIOŁEK:*
rozmówca

wegetarianką jestem od niedawna,bo niecały rok ale mogę się pochwalić swoimi dokonaniami :p otóż przekonałam mojego ukochanego(KRZYSIOŁKA:*) i koleżanke do wegetarianizmu :d(moze to niewiele ale jestem z tego powodu bardzo dumna).Co moge jeszcze powiedzieć o sobie??hmm...jestem tancerką,mam 17lat,mieszkam w Poznaniu,kocham zwierzątka(jak chyba każdy z nas...)

POZDRÓFFFKI I OGROMNE BUZIALKI DLA WAS :8

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 10:22 pm
Hobbit
bywalec

Hej hej!!! 🙂 Pewnie nieraz się spotkamy na różnych ciekawych dysputach na forum!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 10:40 pm
dziubek22
rozmówca

witaj serdecznie. 🙂
może nie raz spotkałyśmy się w Greenway (o ile tam jadasz) a nawet o tym nie wiemy:). przez ostatnie 3 lata spedziłam wiecej czasu w Poznaniu niż w moim rodzinnym mieście. teraz wpadam tam rzadziej ale i tak kilka razy w miesiącu. może sie kiedyś umówimy i pogadamy w realu. pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 11:01 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

ok Greenway, ale niby w Poznaniu są 3 ich bary... To do którego uczęszczasz?? Bo ja osobiście tylko czasami wybierałam się do baru, preferuje jedzenie w domu. Ja bywałam tam koło kupca 😛 tylko nawet nazwy nie pamiętam...

na ul.Wrocławskiej

[edytowane 10/2/2006 od BASIOŁEK:*]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 11:32 pm
euridice
stały bywalec

witaj! 😀

milo, ze do nas dolaczylas. a poza tym chyba jestesmy w tym samym wieku (rocznik '88?? 😎 ).

serdecznie pozdrawiam 😀

euridice.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 12:08 am
druida
początkujący

hehe nareszcie ktoś z poznania!!!!!! jupi! chyba mam z kim organizować marsz na rzeźnie! :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 12:43 am
Natalka
bywalec

Witam Cie serdecznie na forum. Z dnia na dzien nas przybywa, to dobrze. Rosniemy w sile 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 1:12 am
BASIOŁEK:*
rozmówca

hehe nareszcie ktoś z poznania!!!!!! jupi! chyba mam z kim organizować marsz na rzeźnie! :*

na jasne!!!!!ja sie na to pisze i to z chęcią!!!!!!!!!!!!!!
pozdróffffki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 3:54 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

witaj! 😀

milo, ze do nas dolaczylas. a poza tym chyba jestesmy w tym samym wieku (rocznik '88?? 😎 ).

serdecznie pozdrawiam 😀

euridice.

nie zupełnie ja jestem z'89.ale mam już skończone 17
🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 3:57 pm
euridice
stały bywalec

aha, rozumiem 🙂

no to jestes rok mlodsza, ale to i tak niewielka roznica (:

pozdrawiam.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2006 4:11 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj. Pruszcz Gdański pozdrawia Poznań. Fajnie, rozkręca się to jednak, a ja już wątpiłam i dłuuugo mnie tu nie było.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 3:45 pm
  
Praca