Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Konnichiwa^^  

Strona 1 / 2 Następny

He syskim^^
Jestam monió, ale mówią na mnie momo.
Mam zaledwie 13 latek. Ostatnio wreszcie udał mi sie namówić mamę, żebym została wegetarianką.
Kocham mangę, anime i ogólnie większość, co japońskie.
A, jak coś to mieszkam koło Zielonej Góry. Ktoś jest stamtąd?
Pozdrawim:*

[edytowane 19/6/2008 przez pijanaxpowietrzem]

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 3:32 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj na forum ! 🙂 Masz tyle lat co moja córka, która całkiem niedawno została wegetarianką 😀 Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojej mamy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 4:35 am
elis99
bywalec

Heja:) Cudnie ze zostałas wege:)

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 12:23 pm
Stanisław
weteran forum

Momo czemu dalaś taki dziwny tytuł tematu - "Konnichiwa" ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 1:24 pm

Ale miło, tu mnie ktoś popiera^^
jak w szkole próbuję kogoś nawrócić" to nic z teo, mówią. że mięso dobre.
Ja wczoraj oglądałam zdjęcia z rzeżni i się normlanie poryczałam kategorycznie. Najbardziej na widok koników i krówek TT.TT

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 5:46 pm
Deleted
forumowy expert

Konnichiwa, pijanaxpowietrzem-chan! (nie wiem, czy dobrze napisałem) 😀 Też bardzo lubie anime (np. Death Note 😉 )

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 5:54 pm
Natasha
stały bywalec

hej witam 😉 mam nadzieję że będzie nam się miło klikało 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 7:50 pm

Konnichiwa, pijanaxpowietrzem-chan! (nie wiem, czy dobrze napisałem) 😀 Też bardzo lubie anime (np. Death Note 😉 )

tak, tak, tak!! L jest przeboski^3^

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 10:23 pm

Witaj na forum ! 🙂 Masz tyle lat co moja córka, która całkiem niedawno została wegetarianką 😀 Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojej mamy 🙂

dzieki wielkie:* a pani corka ma tutaj konto?
aha, w takiem razie ok eeee, Ayna:D moja koleżanka też ma fioła na punkcie koników^^

[edytowane 20/6/2008 przez pijanaxpowietrzem]

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 10:24 pm
Admin
stały bywalec

pijanaxpowietrzem,
po pierwsze, serdecznie witam na forum 🙂
Po drugie, mam prośbę o pisanie odpowiedzi w jednym poście a nie dodawanie kolejnych, jeden pod drugim. Wcześniej napisany post można zedytować i dopisać do niego co chcemy, używając przycisku "zmień" - przycisk taki znajduje się pod każdym Twoim postem. Dzięki i pozdrawiam!

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2008 2:28 pm
Deleted
forumowy expert

Czy L jest przeboski? Ja raczej popieram drugą stronę w tym anime 😉 L wydaje mi się... taki jakiś gapowaty 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2008 2:40 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

dzieki wielkie:* a pani corka ma tutaj konto?

Będzie mi miło jak będziesz mówiła mi po imieniu lub po nicku 🙂 Niestety moja Sara nie ma tu konta. Ona przebywa na forach o koniach lub pisze swoje blogi , bo to wielka ich miłośniczka. Mówi ,że nie ma takiej potrzeby , wszystkiego dowiaduje się ode mnie. 😉 Pozdrowienia dla Ciebie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 4:25 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Sorry za offtop 😛
Ayna, 😀 masz prześliczną córkę, jestem pewna, że z niej wyrośnie przepiękna kobieta 🙂 ;P

Lowiiso , bardzo dziękuję....w imieniu córki. Następnym razem zamieszczę adres fotki drugiej córy 🙂 A ja widziałam Twoje zdjęcie w galerii - wyszłaś prześlicznie , naprawdę...
Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 1:26 pm

Witaj na forum ! 🙂 Masz tyle lat co moja córka, która całkiem niedawno została wegetarianką 😀 Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojej mamy 🙂

dzieki wielkie:* a pani corka ma tutaj konto?
aha, w takiem razie ok eeee, Ayna:D moja koleżanka też ma fioła na punkcie koników^^

[edytowane 20/6/2008 przez pijanaxpowietrzem]

A czy Sara jak przeszła na wege to od razu przestała jeść zwierzaczki czy tak stopniowo?

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 1:39 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A czy Sara jak przeszła na wege to od razu przestała jeść zwierzaczki czy tak stopniowo?

Droga momo , moja Sara od razu przestała jeść wszystkie zwierzątka. Było to nie tak dawno , bo w lutym tego roku. Twierdzi ,że nigdy nie wróci do mięsa.
Rok wcześniej przestała pić mleko ( pije do dzisiaj sojowe ) no i wtedy zasmakowała w różnego typu pasztetach sojowych , więc to przejście nie było takie trudne.
Pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 2:49 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca