Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak sie rozpoznac i zamanifestowac ze jestesmy wege  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Cieszę się, że mój projekt się podoba. Może Anowi, architekt też coś ciekawego wymyśli. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2008 11:08 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A co powiecie na projekt mojej córki Klaudii ?Mnie się podoba ! Mogłabym to nosić jako metalowy znaczek - przypinkę. Wysokość tego znaczka najwyżej 2-3 cm.
Szare tło mogłoby być naturalnym metalem , np. chromem.

[img] [/img] 😀 😀 😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 1:28 am
Stanisław
weteran forum

Całkiem fajne 🙂
Trochę takie wojownicze. Tak mi się na pierwszy rzut oka skojarzyło 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 2:15 am
Milunia
bywalec

Ayna, gratuluję córce pomysłu :hiya: Ciekawy i bardzo nowoczesny projekt 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 3:46 am
Deleted
forumowy expert

Bardzo fajne projekty, musze przyznać 🙂 Ja musze też załatwić sobie jakiś znaczek 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 5:14 pm

mnie sie najbardziej podoba sama, zielona broszka z literka "V", bez zadnych udziwien. A okragly kapsel z napisem "vegan" mam juz na oku od dawna, jak pojde na jakis koncert, to sobie zakupie:)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 7:59 pm
ozzi_93
bywalec

Hej!
A może spróbujemy zrobić coś w stylu peace. Tylko że w kółku jakaś literka V a na około napis wegetarianizm weganizm
[img] [/img]
(wizja powyżej jest dosyć przesadzona)
Rozpoczęlibyśmy jakąś Weg(etari)ańską rewolucje.
Poszło by to w świat i więcej ludzi byłoby w... ale się rozmarzyłam
Może to głupi znaczek ale chciałam się dołączyć do dyskusji z byle czym. A tak w ogóle to ja jestem skłonna zgodzić się na każdą propozycje symbolu.
Kupie sobie t-shirt jak wszyscy i z dumą nosić (może dzięki temu ktoś zostanie weganem/wegetarianem albo kogoś poznam)
[img] [/img]
PS to mój pierwszy post pod tym nickiem stary usunełam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2008 11:54 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Ozzi :thumbup:
Tak poza tematem mam pytanie , czy ten Twój kotek to zawsze chodzi w takiej zielonej czapeczce czy mu tylko założylaś do zdjęcia ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 12:08 am
ozzi_93
bywalec

Tak poza tematem mam pytanie , czy ten Twój kotek to zawsze chodzi w takiej zielonej czapeczce czy mu tylko założylaś do zdjęcia ?

Urodził się w tej czapce i tak mu już zostało 😛
A tak na serio niestety takiego kotka nie mam. Jak bym miała to i bez tego czegoś zielonego wyglądałby dla mnie świetnie. Z reguły nie mecze zwierzątek
😀
Widzę że mój awatar jest celem zazdrości niektórych forumowiczów... :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 4:18 am
adamrozew
stały bywalec

Witam
troche sobie odpusciłem, (stad brak moich wpisów w ostatnim czasie) ale bylem na urlopie, zreszta między innymi w miejscu ktore jest rajem dla wegetarian, ale o tym pozniej napisze osobno. Widze ze propozycje sa ciekawe, mysle, ze najlepszym uniwersalnym rozwiazaniem est ta zielona literka v:), a pozostale propozycje mozna uznac jako propozycje uzupelniające.
Pytanie moje czy sa juz osoby ktore noszą juz takie znaczki v, skoro jak pamietam z wczesniejszych wpisów mozna je juz kupic w internecie
Pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 11:14 pm
Stanisław
weteran forum

Widzę że mój awatar jest celem zazdrości niektórych forumowiczów... :rotfl:

Ozzi czy ja mogę na chwilę założyć czapeczkę z Twojego kotka na mojego ? Chciałem zobaczyć czy mojemu będzie pasowała. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 1:47 am
ozzi_93
bywalec

Ozzi czy ja mogę na chwilę założyć czapeczkę z Twojego kotka na mojego ? Chciałem zobaczyć czy mojemu będzie pasowała.

Jak uda ci się ją zdjąć to pewnie że możesz :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 1:54 am
Stanisław
weteran forum

Zdjąć to na pewno mi się nie uda ale skopiować tak.
Jeśli mi pozwalasz to już przymierzam czapeczkę swojemu kotkowi. Zaraz zobaczymy jak będzie wyglądał 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 2:00 am
ozzi_93
bywalec

No pewnie że się zgadzam. Wklejaj to dzieło 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 2:12 am
Stanisław
weteran forum

Czapeczka niestety trochę za ciasna. Mojemu kotkowi uszy się zawinęły do środka i prawie nic nie słyszy a dla kota to tragedia. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 2:22 am
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca