Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak sie rozpoznac i zamanifestowac ze jestesmy wege  

Strona 6 / 6 Wstecz
Sagamore
stały bywalec

ja ostatnio widziałem fajny znaczek, a właściwie nalepkę na szybie jakiegoś autka "vege on board" - kurcze fajna sprawa i chyba sobie taką sprawię 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2008 5:23 pm
tofi
 tofi
świeżaczek

vege on board super:)

tofi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 2:41 pm
tcioflove
rozmówca

ja jestem za tymi opaskami 🙂 dzis przyszla paczka z ta przypinka V z punkklimaty. nosze na kurtce tak wiec zawsze widac. i jeszcze naszywke " go vegetarian" na ramieniu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2008 11:18 pm
an
 an
bywalec

Przeczytałam cały wątek

Myśle że jeśli jest ktoś tym zainteresowany, to najlepiej zwrócić się z takim pomysłem do organizacji VIVA i zaproponować im wprowadzenie takiego znaczka - przy okazji będą mogli jakoś zarobić na działania pro wege.

Osobiście przychylam się propozycji metalowej broszki i myśle że literka V a nawet ta z europejskiego symbolu vege byłaby najlepszym motywem (bez symbolu vivy, taki wyłącznie wege znak)

PS weganizm także zawiera się w słowie wege / vege gdyż zawiera się w wegetarianizmie

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2009 3:44 am
Vegeholic
rozmówca

Może trochę odkopuję, ale chcę dodać swoje 3 grosze 😛 Na stronie

http://silikonki.pl/index2.php?cPath=1

możecie wybrać kolor opaski oraz własny tekst, oraz obrazek do wyboru:

[IMG] [/IMG]

Jest kilka zwierząt, jest i drzewo... 😉

Ale są całkiem drogie (prawie 16 zł). Proponuję, by ktoś zaproponował charakterystyczne logo, a na Allegro wykonają przypinki z wybranym przez nas wzorem za złotówkę czy dwie 😉

[edytowane 1/12/2012 przez Vegeholic]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2012 4:59 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca