Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam 🙂  

Strona 1 / 2 Następny
Angelika111
początkujący

Witam wszystkich forumowiczów xD Jestem wege , ponieważ bardzo kocham zwierzęta i przeraża mnie fakt jak one są traktowane w rzeźni...Chciałabym żeby wszyscy ludzie byli wege i zdawali sobie sprawę z tego ze zwierzęta też czuja ból,strach i cierpienie.Ja mam prawie 12 lat,oprócz zwierząt kocham pływanie 😉 Pozdrawiam 🙂

[edytowane 27/8/2008 przez Angelika111]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:34 am
Stanisław
weteran forum

Angieliko witam Cię serdecznie ale zmniejsz trochę avatar bo bo się wszystko poprzestawialo na stronie 😎
ps. Czy ten avatar przedstawia głowę smoka z filmu : ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:39 am
Angelika111
początkujący

Właśnie zmniejszyłam xD Tam ten avatarek przedstawiał 2 słodkie szczeniaczki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:41 am
Nantosvelta
forumowy expert

Witaj 🙂
Avatarka masz kochanego 🙂
Och, gdyby wszyscy ludzie byli wege, to świat byłby Utopią :rotfl:
A ile jestes wege?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:51 am
Angelika111
początkujący

Heh dzięki.Wege jestem już prawie 7 lat ;)Zostałam jak skończyłam 5 xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:54 am
Nantosvelta
forumowy expert

A to gratuluję 😀 A jak Twoi rodzice się na to zapatrują? Byłaś jeszcze malutka...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:56 am
Stanisław
weteran forum

Avatarka masz kochanego 🙂

Ten piesek ma takie ludzkie oczy 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 12:59 am
Nantosvelta
forumowy expert

ma ludzkie oczęta, mówiące: dasz cukierka, albo odryzę Ci nos :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:02 am
Stanisław
weteran forum

No co Ty, psy od cukierków mają robaki :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:05 am
Angelika111
początkujący

Rodzice jak rodzice, trochę pomarudzili ale przynajmniej teraz nie zjadam zwierząt 😉 Chociaż nawet teraz niektórzy z rodziny mnie probują przekonać żebym jadła mięso ale ze mną nie jest tak łatwo xD Już postanowiłam i zdania nie zmienię-do końca życia będę wege 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:06 am
Nantosvelta
forumowy expert

Uwielbiam Twoją postawę wobec swoich poglądów dotyczących wegetarianizmu :rotfl:
Żeby przejść w wieku 5 lat i to dobrowolnie, nie przez rodziców 😀

Stanisławie, owszem, pieski mają robaki od jedzenia cukierków, co nie oznacza, że ich nie lubią 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:10 am
Angelika111
początkujący

Haha 😀 No ale jak tu nie dać psiakowi cukiereczka jeśli tak prosi? xD

Nantosvelta dasz gg?

[edytowane 27/8/2008 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:12 am
Andros
bywalec

witamy, witamy, avatara faktycznie masz słodkiego 🙂 acha i podziwiam, ja w wieku 5 lat chyba nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak wegetarianizm... ach ta dzisiejsza młodzież 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 1:39 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ja w wieku 5 lat oglądałam Hrabiego Kczulę, ale kim jest wegetarianin to rodzice mi powiedziec nie chcieli 😮

Angelika 111 moje gg, to 12043657 Tylko najczęściej jestem na niewidoku i niekiedy jestem mało rozmowna, nie to co na forum 🙂 Po prostu nie bardzo umiem rozmawiać przez gg 😮 Tylko nie przestrasz się niektórych moich opisów :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 2:55 am
smalandsstova
rozmówca

witaj angelika,cieszę się,że skorzystałaś z mojego zaproszenia na to forum 😛 ,nie mam co się Ciebie pytać bo wszystko jż uwiem 😛

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3783/bannersn2.jpg[/IMG]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 3:11 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca