Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich  

Reiha
stały bywalec

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na to forum. mam nadzieję, ze uda mi się poznać tu wspaniałych ludzi. Mam 21 lat i wegetarianką jestem od bardzo krótkiego czasu. Moja najbliższa rodzina mnie wspiera, chociaż nie udało mi się przekonać ich by zrezygnowali z jedzenia mięsa. Jestem studenką dziennikarstwa z Łodzi. Dobro zwierząt lezy mi na sercu. Mam 2 koty i 2 psy. Żadne z moich znajomych nie jest ani nie chce być wegetarianinem, dlatego cieszę się, że tu trafiłam. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję, że jesteście 😛

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 6:23 pm
Srebrna
stały bywalec

Witam i życzę wytrwałości w wierności swoim poglądom...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 6:41 pm
silje
bywalec

witaj 🙂 jesteśmy w tym samym wieku i całkiem blisko mieszkamy 🙂 tyle ze ja nie mam w domu zwierzaków... bo rodzice nie chcą.kiedy mama (dawno temu) usłyszała że nie jem mięsa stwierdziła ze jestem satanistką :exclam: i inne takie... w ogóle z nią są niezłe "schizy" 😮
ale jest ok mam wege faceta i jak dobrze pójdzie to zamieszkam u niego na wsi...
a tam juz zwierzaków nie brakuje! 🙂

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 7:56 pm
pawelGDZ
forumowicz

rowniez serdecznie witam:) w moim kregu znajomych,ani jedna osoba nie jest wegetarianinem/weganinem :/ a tutaj...no po prostu cos pieknego , ile wspanialych ludzi...pozdrawiam,i oby nasze idealy nigdy nie przeminely:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 8:02 pm
pawelGDZ
forumowicz

rowniez serdecznie witam:) w moim kregu znajomych,ani jedna osoba nie jest wegetarianinem/weganinem :/ a tutaj...no po prostu cos pieknego , ile wspanialych ludzi...pozdrawiam,i oby nasze idealy nigdy nie przeminely:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 8:04 pm
ana:)
bywalec

Witam witam 🙂 Bardzo sie ciesze ze kolejna sympatyczna osobka dolaczyla do naszej "rodziny" 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 9:08 pm
Hobbit
bywalec

Cześć Reiha!!! Witaj w klubie!! Też się cieszymy, że tu trfilaś!!! Wyglądasz na fajną osobę!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 11:01 pm
sieklik
bywalec

siema ;] jest nas coraz wiecej ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 12:20 am
Bećka
początkujący

Witam, witam kolejna wrażliwa na krzywde zwierząt osóbko 🙂
Jesli chodzi o wegetarianizm wsród znajomych, to 4 osoby tylko są wege, do innych po prostu nie dociera...dla nich mięso to nie zwierzę..wiec wole sie nie denerwować,i przekonywać ich... 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 1:44 pm
Justyna:)
bywalec

cześć 😉

nie przejmuj sie brakiem wege znajomych, nas na forum nie zabraknie 😉

a wsparcie w rodzinie to juz bardzo duzo, wielu z nas nie moze na nie liczyc

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 1:49 pm
sieklik
bywalec

oj tak... ja od ojca slysze czasem nawet ze debilem jestem, a brat nie potrafi dnia bez miesa przezyc bleah, na szczescie mam jeszcze mame i babcie ;]a znajomych wege tez mam 4 ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 2:46 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj
Nie przejmuj się, że chwilowo nikt tak się nie odżywia w twoim otoczeniu. To nie jest pewnie tak, bardziej brak nam informacji o innych ludziach, którzy prywatnie też są wege, ale wiadomo nie obnoszą się z tym, wiec mijamy się nie wiedząc jak wiele nas łączy. Muszę się pochwalić, że choć nie agituję za wege , a już na pewno nie jakoś nachalnie, to poszerza się w okół mnie grono osób rezygnujących z mięsa, może jeszcze nie do końca u części ,ale jednak. Mówią mi znajomi, że przeze mnie prawie już nie jedzą, lub rzadko mięso. Od tego miesiąca moja fajna znajoma i chyba jej mąż też ,robią sobie próbny miesiąc wege, by poczuć jak to jest. Trzymajcie za nich kciuki, jak ja trzymam, to będę miala pod nosem nie dość że fajnych znajomych to jeszcze wege.
Polecam książkę Michela Fabera "POD SKÓRĄ" . każdy wege i nie ale lubiący zwięrzęta powinien ją przeczytać. Na mnie zrobiła ogromne wrażenie. Pożyczam ją teraz po kolei znajomym i potem sobie dyskutujemy o niej. a mam ją pożyczoną właśnie od tej znajomej co weszła na ścieżkę wege w celach eksperymentalnych, może trochę pod wpływem tej książki, bo lubi zwierzaki. Trudno być ślepym na ich krzywdę, gdy się już ją pozna.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2006 1:52 pm
  
Praca