Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Milczący użytkownicy   

Wege-mewka
bywalec

Mam nadzieję, że nie było podobnego tematu. Jeśli tak, to do kosza ze mną ; )
Popatrzyłam na listę użytkowników... trochę nas jest , 🙂 ale wiele osób nic na forum nie napisało. Oczywiście nie trzeba pisać i pisać, ale żeby chociaż się pokazać...
Zarejestrowałeś się? Kliknij parę razy w klawiaturę 😀

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2009 11:27 pm
wo.s.anna
świeżaczek

Jestem tu dopiero od kilku godzin zapisana, aczkolwiek absolutnie nie żałuję. Jeśli tylko znajdę jakiś temat, na który będę mogła się racjonalnie i interesująco wypowiedzieć - zrobię to. 🙂

The FUTURE is easy because it doesn't exist. The PAST is painful because it is forever.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 12:00 am
Dyzio
stały bywalec

Oczywiście nie trzeba pisać i pisać, ale żeby chociaż się pokazać...

Dobrze, że załozyłaś taki temat. Ja mialem dobry kontakt z Ridaretą i jej chłopakiem ale od dłuższego czasu się nie pokazują. Nie wiem co się stało. Może ktoś wie ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 12:43 am
xGetBoredx
bywalec

Pewnie większość absencji można usprawiedliwić brakiem czasu, pracą czy szkołą. Niestety tak to w życiu bywa ;<

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 2:48 pm
Katinka
bywalec

Myśle, że jest spora grupa ludzi, którzy trafiają na tą stronę, zakłądają sobie konta, a pote juz nie zaglądają bo zapominają, ze w ogóle się rejestrowali albo po prostu nie są aż tak zainteresowani dyskusjami o wegetarianiźmie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 5:29 pm
Wege-mewka
bywalec

Myśle, że jest spora grupa ludzi, którzy trafiają na tą stronę, zakłądają sobie konta, a pote juz nie zaglądają bo zapominają, ze w ogóle się rejestrowali albo po prostu nie są aż tak zainteresowani dyskusjami o wegetarianiźmie...

Dokładnie...
Jak się już rejestruje to nie można tego tak zostawiać! 😉 Brak czasu, szkoła, praca... - to oczywiście zrozumiałe, ale chcociaż kilka razy kliknąć nie zaszkodzi. 🙂 A pozatym wegetarianizm to super temat do dyskusji i trzeba brać w niej udział! ; ]
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 7:26 pm
Dyzio
stały bywalec

Jak się już rejestruje to nie można tego tak zostawiać! 😉 Brak czasu, szkoła, praca... - to oczywiście zrozumiałe, ale chcociaż kilka razy kliknąć nie zaszkodzi. 🙂 A pozatym wegetarianizm to super temat do dyskusji i trzeba brać w niej udział! ; ]
Wege-mewko a Ciebie dlaczego nie było tutaj tak długo ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 9:10 pm
Wege-mewka
bywalec

No fakt, trochę mnie nie było... Brak czasu? 😀 Ale myślę że już Was na tak długo nie zostawię. I może nawet założyłam ten temat dlatego, żeby nikt nie zrobił tak jak ja. ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2009 11:06 pm
Dyzio
stały bywalec

Zauważyłem, że czasem na innych forach wprowadzony jest temat , gdzie użytkownicy w przypadku planowanej absencji, dłuższej niż tydzień zostawiają tam wiadomość dlaczego ich nie będzie na forum 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 1:59 am
xGetBoredx
bywalec

Jejku, ale po co takie coś? Przecież każdy ma prawo do zerwania z tym forum bez podania przyczyny. Nie widzę sensu w robieniu tego typu szopek. W miejsce starych napływają nowi użytkownicy i taka jest kolej rzeczy w internecie (zaobserwowane na wielu forach). Jak komuś zależy na kontaktach z danymi osobami to na pewno sobie załatwił nr telefonu czy choćby gg/email.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 2:52 pm
Dyzio
stały bywalec

😮 Ja tylko nieśmiało zaproponowałem. Myślałem, że będzie to dobry zwyczaj na forum...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 5:41 pm
xGetBoredx
bywalec

A róbta co chceta 😛 W sumie miło bym się poczuł jak po moim zniknięciu z forum tysiące użytkowników domagałoby się mojego powrotu 😀

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 7:22 pm
Dyzio
stały bywalec

No dobrze, jak znikniesz z forum na dłuższy czas to ja pierwszy zacznę Cię szukać 😛 Tylko jak Ci się komputer popsuje i zostaniesz odcięty od świata to nie będę wiedział dlaczego Ciebie nie ma także dobrze by bylo gdybyśmy się wymienili numerami telefonów na priv.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2009 7:49 pm
  
Praca