Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witajcie!  

Moniś
świeżaczek

Cześć. Mam na imię Monika, mieszkam w woj.pomorskim i od prawie 2 lat jestem wegetarianką, a dokładniej laktowegetarianką 😉
Kocham zwierzęta i to dla nich całkowicie zrezygnowałam z mięsa. "Kocham" to właściwie
za małe słowo - ja je po prostu przekocham 😀
Kolejnym powodem było to że tak naprawdę mięsa nigdy nie lubiłam i czułąm się źle jedząc je :casstet:
Co mogę powiedzieć o sobie? Niedługo stanę sie właścicielką cudnego kota devon rexa, lubię muzykę, książki, poezję, tenis, filmy, zakupy, truskawki i muesli 😛
Mam nadzieję że będe tu częstym gościem 🙂
Pozdrawiam wszystkich, buziaki :*

"najwazniejsze to widzieć sercem..."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 3:33 pm
Admin
stały bywalec

Witaj,
dzięki za dodanie przepisu na sałatkę 🙂
Pozdrawiam Cię i zapraszam do dyskusji na forum...

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 3:39 pm
matyldaaa
forumowicz

Witaj Monika. Ja też jestem z pomorskiego. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 4:01 pm
ana:)
bywalec

Serdecznie witam i pozdrawaim 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 4:59 pm
sieklik
bywalec

siema ;]

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 7:49 pm
Srebrna
stały bywalec

Również witam. Życzę, żeby zakup kota się udał (jeśli w ogóle może sie nie udać 😛 😎 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 8:30 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj, to najbardziej niesamowity kot jakiego można sobie wyobrazić. Moja koleżanka na niego chorowała, ale hodowczyni nie chciała jej sprzedać, bo ma w domu psa i to dobermana. Psina super, ciapciak większy od mojej suni, no ale cóż. Ma teraz kotka buraska wzietego z ulicy i odratowanego.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2006 1:29 pm
Hobbit
bywalec

Hej hej Moniś! Trochę spóźnione powitanie>Mam nadzieję, że fajnie się czujesz na naszym forum! Pozdro!!! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2006 1:23 am
samaki
początkujący

Cześć! Witam serdecznie, ja też mam kota (tylko że nie rasowego) i wielkiego kota na punkcie wszystkich zwierząt.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2006 10:12 pm
  
Praca