Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ave   

Dita
 Dita
forumowicz

Jestem Dita z okolic Namysłowa. Od 9 lat jestem wegetarianką, odkąd zaczęłam zwracać uwagę na to, co jem ;D
Uważam, że nie mozna jeść swoich przyjaciół, bo przecież zwierzęta żyją, a jaką różnicę ma świnia nad psem? Jaką różnicę ma pies nad człowiekiem...
Często występuję z petycjami nad ochroną zwierząt, ostatnio przeciw złemu traktowaniu i sprzedaży na mięso koni. Nie rozumiem okrucieństwa niektórych ludzi.

Weszłam na to forum, ponieważ chcę bardziej poznać życie innych wegetarian. U mnie w rodzinie tylko ja nie jem mięsa, a że rzadko gotuję to jestem skazana na nudne jednokolorowe dania, bo przecież nikt nie będzie się wysilał gotować czegoś super dla jednej osoby.
Tak więc liczę, że tu znajdę jakieś ciekawe porady i przepisy łatwe do zrobienia mnie samej, oraz że podzielę się z Wami moim zdaniem na wiele tematów 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2009 11:00 pm
Wege-mewka
bywalec

Witamy Dita ! : ))
Piszesz, że nikt nie będzi Ci sapecjalnie gotował. A może jakby ugotować "specjalne" ; ) danie nie tylko dla Ciebie? Niech rodzinka zobaczy, że wege przepisy są pycha ! : )
Właśnie, jaki stosunek ma Twoja rodzina do wegetarianizmu?
Życze miłęgo pobytu na forum 😀
Pozdro.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 12:51 am
czapla_666
bywalec

Witam, a gdybys to ty ugotowala cos dla rodziny? oczywiscie wege:) Niech to bedzie kolorowe, ladnie podane... Albo np przy jakims przyjeciu podrzucila chociazby jeden przepis na smaczna wege-potrawe?:> Moze zostanie wykorzystany, a moze i nawet zostanie jakims przysmakiem rodziny?:> Zycze powodzenia:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 3:41 am
Dita
 Dita
forumowicz

Moja rodzina zaakceptowała wegetarianizm, no ale sami twierdzą, że oni nie będą żywili się tylko marchewką. Zresztą teraz, kiedy byłam na diecie i trochę schudłam powiedzieli że to przez moje żywienie i zagrozili że jeśli będzie coś nie tak z moim zdrowiem to koniec z tym. Ach, ich niedoczekanie ^^

Właśnie o to mi chodzi, aby coś ugotowac, może nie tylko dla mnie ale jak ktoś się skusi... coś kolorowego. Ostatnio zrobiłam sałatkę owocową i cała rodzina jadła xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 3:46 pm
Wege-mewka
bywalec

no ale sami twierdzą, że oni nie będą żywili się tylko marchewką.

O.o
Wegetarianizm to nie sama marchewka ! 😀 Niektórzy wegetarianie to nawet marchewek nie lubią xD
Więc szukaj przepisów, szukaj i pokaż rodzince że wege to nie sama marchewka ; ))
Skoro zasmakowali w sałatce owocowej... : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 5:49 pm
Dita
 Dita
forumowicz

Właśnie tak zamierzam ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2009 6:24 pm
  
Praca