Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

eksperymentuje  

kondzikhaba
świeżaczek

hej 🙂 trochę nowy tu jestem witam wszystkich 🙂 to nie tak że wegetarianizuję się tylko bardziej mi smakuje takie jedzenie więc nie wiem czy bez ideologii też tu ludzi znosicie? 🙂 pozdrawiam wszystkich 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2009 7:52 pm
big_red
forumowicz

Ideologie każdy człowiek posiada, ewentualnie możesz się nad nią nie zastanawiać. Ja zaczynałem z wegetarianizmem z podobnych przyczyn, tylko, że w moim wypadku chodziło po prostu o zdrowy tryb życia, dopiero po półrocznej diecie zacząłem zwracać uwagę że swoim zachowaniem ratuję wiele zwierząt i wciągnąłem się w tą tematykę 🙂

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2009 1:35 am
hipiska
weteran forum

Właśnie, ważne , że kolejna osoba zasila grono niezjadaczy zwłok 😉
A ideologia przyjdzie z czasem, zobaczysz.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2009 2:53 am
karakorum
początkujący

hej 🙂 trochę nowy tu jestem witam wszystkich 🙂 to nie tak że wegetarianizuję się tylko bardziej mi smakuje takie jedzenie więc nie wiem czy bez ideologii też tu ludzi znosicie? 🙂 pozdrawiam wszystkich 🙂

Witaj ,ja też jestem wege ale od lat 5,i jak dotąd bez ideologii-mój wege to chyba laktoowo-pozdrawiam 😀

nigdy się niezatrzymuj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2009 4:58 pm
  
Praca