Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Alohaa 🙂  

Nasu
 Nasu
świeżaczek

Witajcie!
Mam na imię Joanna i mam 27l. Wege jestem od początku tego roku i bardzo się cieszę, że was odnalazłam. Wśród moich przyjaciół nie ma wegetarian, podobnie jak i wśród członków rodziny, także to chyba zrozumiałe, że moja radość z istnienia tego forum jest znaczna 🙂 Tym bardziej, że na reszcie jestem wśród ludzi, którzy na moje krótkie "Nie jem mięsa" nie będą reagować tekstem: "a co ci sie porobiło???" 😛
Nie uznaje podziału zwierząt na te do kochania i te do jedzenia.
Zdążyłam zauważyć, że poruszacie tutaj wiele ciekawych tematów. Mam też skromną nadzieję, że dzięki waszym pomysłom urozmaicę nieco swój jadłospis 😉

Nie proszę Cię żebyś mnie zrozumiał. To będzie możliwe dopiero wówczas, gdy będziesz skłonny do rezygnacji z próby zrobienia ze mnie swojej kopii.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 3:00 am
Fatty
weteran forum

Hej 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 3:11 am
Bellis_perennis
Famed Member

Witaj 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 3:16 am

Witaj! 🙂
Zawsze nas cieszy, gdy dochodzi do nas ktoś nowy. 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 3:21 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

witaj:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 6:41 pm
Matryc
początkujący

a wegetarianizm i tak jest bez sensu, nie słyszałaś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 9:24 am
DaveDorian
bywalec

a wegetarianizm i tak jest bez sensu, nie słyszałaś?

To żart, prawda? :hallucine:

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 1:05 pm
Matryc
początkujący

wegetarianizm to za mało, jest z gruntu niekonsekwentny

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2010 3:18 am
  
Praca