Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witajcie Kochani:)  

Floryda
początkujący

Witam wszystkich, mam na imię Ola i nie jem mięsa stosunkowo krótko bo od ok miesiąca, ale już teraz wiem, że była to jedna z najlepszych życiowych decyzji jaką mogłam podjąć. Zawsze odczuwałam swego rodzaju dysonans wewnętrzny ponieważ kocham zwierzęta(wszystkie), a jednocześnie bardzo lubiłam mięso i wychowywałam się w bardzo mięsożernej rodzinie. Jednak w końcu powiedziałam basta konsumpcyjnej stronie swojej natury. Nie chciałam przez całe życie nastawiać się tylko na egoistyczne zaspokajanie własnych potrzeb.
Rodzina i znajomi troszkę mi na początku dokuczali, ale na szczęście minęło im:)
Prawda jest jednak taka, że ludzie nadal patrzą na nas jak na dziwolągi:/
Dlatego super, że są takie miejsca jak to gdzie można pogadać z innymi "dziwolągami" 😀

Pozdrawiam

<a href=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2010 10:18 pm
Fatty
weteran forum

Witam! 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2010 10:32 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Cześć Olu 🙂

Ile masz lat i czym się interesujesz?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2010 2:26 pm
Floryda
początkujący

W lutym tego roku skończyłam 25 lat. Co do zainteresowań to trochę ich jest:)
Chyba najbardziej ciekawi mnie psychologia, nie tylko ludzka,ale i ta dotycząca zwierząt(mam trzy koty). Z reszta nie bez powodu studiuje psychologię;)
W wolnym czasie uwielbiam czytać i spędzać czas na łonie natury, nie stronię jednak od miejskich rozrywek takich jak kino czy koncerty. Skoro jesteśmy przy koncertach to nie mogę nie wspomnieć, że jestem fanką reggae i wszelkich pochodnych tego gatunku muzyki.
Ponad to lubię zgłębiać tajniki dotyczące zdrowego odżywiania, ekologii i rozwoju duchowego:)
Aha no i mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z Torunia 🙂

<a href=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2010 6:18 pm
Brunek_19
forumowicz

Witaski na forum;) Mam nadzieję, że poznasz wielu wspaniałych ludzi;->

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 12:43 am

Witaj! 🙂
Widzę, że doszła do nas kolejna wegetarianka z Piernikowa! 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 4:32 am
DaveDorian
bywalec

Witaj :present:

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 4:43 am
Floryda
początkujący

Witaj! 🙂
Widzę, że doszła do nas kolejna wegetarianka z Piernikowa! 😉

Fajnie, że Toruń jednak bardziej kojarzy się z piernikami "Piernikowo" niż z ojcem dyrektorem "Rydzykowo" 😉

<a href=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 3:04 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Chyba najbardziej ciekawi mnie psychologia

A psychologia ewolucyjna? Jak dla mnie rewelacja, ostatnio zaczelam czytac na ten temat i mnie wciagnelo 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 3:25 pm
INSULT
bywalec

Chyba najbardziej ciekawi mnie psychologia

A psychologia ewolucyjna? Jak dla mnie rewelacja, ostatnio zaczelam czytac na ten temat i mnie wciagnelo 😀

Mnie też 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 3:36 pm
Floryda
początkujący

Na razie skupiam się na wszelkiego rodzaju psychopatologiach z racji trwającej jeszcze sesji 😡

<a href=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2010 3:48 pm
  
Praca