Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hej wszystkim  

natek_wawrzynow
forumowicz

hej mam na imie natalia i mam 14 lat!!wege jestem od 2 lat!!pozdrawiam wszystkich 🙂

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2006 11:51 pm
ana:)
bywalec

hej witam serdecznie a moze powiesz cos wiecej o sobie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2006 11:59 pm
euridice
stały bywalec

hej hej, witaj 😀

pozdrowionka i pisz nadal tak duzo na forum C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2006 4:40 am
Ama
 Ama
bywalec

witaj 😉 też mam 14 lat ;d;d jestem tez za tym żebys naisała cos wiecej o sobie... może dowiemy sie czegos ciekawego?? pozdrwaim 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 12:05 am
natek_wawrzynow
forumowicz

nie lubie o sobie opowiadać ale powiem jeszcze 2 słowa
jestem z wrocławia i bardzo kocham mojego pieska.
Moja przyjaciółka postanowiła przejść na wegetarianizm razem ze mną ale niestety wytrzymała tylko tydzień a ja jestem już 2 lata.jestem z tego dumna ale nie wydaje mi sie zebym jakoś bardzo musiała sie starać zeby nie jesc miesa.teraz nie wyobrażam sobie tego że ktoś by mnie zmusił na to abym wróciła do jedzenia mięsa
pozdrawiam wszystkich pa
powiedzcie pare słów o soebie:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

natalka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 8:18 pm
Dredzik
forumowicz

Witam Wrocław:) urodziłem sie we Wrocławiu i mieszkałem tam dwa lata,ale potem sie przeprowadziłem....jak cioś o mnie to zapraszam na temat Dredki z Głogowa witają ,cosik tam jest:) pozdrawiam:)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2006 1:55 am
  
Praca