Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Powitać  

flesz66
świeżaczek

Cześć wszystkim.
Już od dawna czytałem to forum, lecz nie udzielałem się aktywnie, byłem tylko obserwatorem. Teraz odważyłem się przedstawić opinii publicznej 🙂
Jestem Marcin, mieszkam w Dębicy na woj. podkarpackim. Mam 25 lat i nie jestem mięsożerny od 8 wiosen. Decyzja zapadła gdzieś w 3 klasie szkoły średniej. Od początku byłem z tą decyzją sam, nie wspierany przez rodzinę, wręcz potępiany, lecz przetrwałem. Nie wyobrażam sobie trawić istot żywych poprzez mój układ pokarmowy.
Aktualnie skończyłem studia na Politechnice Rzeszowskiej i szukam pracy 😉
Interesuję się muzyką z gatunku rock/metal, zjawiskami paranormalnymi, polityką, sportem, filmem i komputerami.
Ja i mój piesek Ikar rasy cocker spaniel to mój wierny przyjaciel. Zwierzęta zawsze będą dla mnie bardzo ważne i nie wiem dlaczego uważane są za gorsze od człowieka.
Cóż mogę powiedzieć... WEGE POWER !! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 12:57 am
Pocahontas
bywalec

Witaj 😉 Kiedyś też sie interesowałam zjawiskami niewyjaśnionymi i w ogóle parapsychologią. Teraz już mniej, ale lubie czasem pogadać na te tematy 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:03 am
Admin
stały bywalec

Rozgość się na forum... no i powodzenia w poszukiwaniu pracy 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:17 am
flesz66
świeżaczek

Witaj 😉 Kiedyś też sie interesowałam zjawiskami niewyjaśnionymi...

Istnieje wiele filmików i teorii na te tematy. Dla mnie ten wątek nie może się znudzić, chyba że zostaną definitywnie wyjaśnione pewne sprawy w co wątpię 😀 Ostatnio oglądałem fajny film na ten temat z Millą Jovovich "Czwarty Stopień". Serdecznie polecam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:20 am
Lily
 Lily
Famed Member

Witaj 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:31 am
Pocahontas
bywalec

Witaj 😉 Kiedyś też sie interesowałam zjawiskami niewyjaśnionymi...

Istnieje wiele filmików i teorii na te tematy. Dla mnie ten wątek nie może się znudzić, chyba że zostaną definitywnie wyjaśnione pewne sprawy w co wątpię 😀 Ostatnio oglądałem fajny film na ten temat z Millą Jovovich "Czwarty Stopień". Serdecznie polecam 😛

Hmm.. nie dosłownie, że mi sie znudziło. Po prostu przestało mnie to interesować:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:46 am
  
Praca