Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam wszystkich =)  

Strona 1 / 2 Następny
Ama
 Ama
bywalec

witam wszystkich 😉 mam nadzieję że będzie mi sie tu miło spedzało czas 😉 tak wogóle jestem dośc młodym wege bo aż 14 lat ;d Mam na imie Klaudia i mieszkam w woj. śląskim ;* hmmm czym się interesuje?sportem,angielskim ... itp kocham zwierzeta,mam w domu psa bokserka,chomika dżungarskiego i jeszcze mam zamiar kogos dokupić 😉 lubie spędzać wolny czas czytając jakieś ciekawe książki lub na łonie natury ;d
nie wiem co tu mam napisac,ale chciałam z gory podziekowac za wszystkie komentarze pozytywne w stosunku do mojej osoby oraz te negatywne 😉 jak cos jeszcze będe chciala dopisac to się tak zrobi pozdrawiam;*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 12:00 am
ana:)
bywalec

Witam witam:)
Woj slaskie to calkiem niedaleko mojego malopolskiego:D A specjalizujesz sie w jakiejs dyscyplinie sportu??
Pzdr.:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 7:32 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam no to fajnie ;D szczerze mówiąc to moje zetknięcie ze spotem jest śmieszne ponieważ co 3 lata zmieniam dyscyplinę... tzn klasy 1-3 podstawówka pływałam i byłam w tym nawet dobra, ale juz od 4 klasy mi się znudziło i zaczęłam trenować siatkówke... do 6 klasy jakos leciało i ogółem byłam tez całkiem nie zła... a teraz w gimnazjum zaczęłam trenowac koszykówke 😉 i wśród moich rówieśników wyrózniam sie i chyba jestem od nich lepsza 😉 (tzn nie chwale sie tylko mi tak trener powiedział ;P)i mam zamiar trenowac ja dalej 😉 ale ogółem lubie sport 😉 pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 7:07 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj na forum. Bokserki to fajne psy, tylko bardzo aktywne, jak na mnie to aż za bardzo, zwłaszcza gdzieś do 3 lat, bo tak długo dorastają, no ale ludzie kochają swoje psy, czyż nie?Psa trzeba dobierać indywidualnie, bo wszyscy się różnimy.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 8:27 pm
Dredzik
forumowicz

Witam:) miło przywiatac nowa osóbke:) Ja mam troshke więcej zwierzątek:d dwa psy ( Dog de bordeux i owcarek kaukazki) i do tego 4 koty:D no i barat tesh mam a jakby nie było go tesh 3ba jakoś wychować:D ze sportów to ja tylko rowerek:) Pozdrawiam:)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 11:35 pm
silje
bywalec

witaj 🙂 też lubię sport 🙂 snowboard, łyżwy, rower... jazda konna niestety mi nie idzie 🙁 musiałam zrezygnować (może kiedyś mi sie uda kontynuować), no i jak synalek podrośnie kupie 2 pary łyzworolek i będziemy razem jeźdźić 🙂 juz sie nie mogę doczekać.
za to pływać tylko na plecach umiem 😀 o.o. ale wstyd 😮

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 11:54 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam was 😉 dziekuje że odpisaliście... 😉 tak ja kocham bardzo swojego pieska... ma juz 5 lat,ale jego charakterek i psychika sa jak by miał lat 2... to takie fajne jak się budze kazdego dnia przez mojego piesa,który mnie lize zebym z nim poszła na dwór... panie Dredzik zazdroszcze panu szczerze mówiąc... tyle psów to chyba jest miec super... 😉 ja bardzo kocham zwierzeta... hehe to pozdrawiam pani synka pani Silje 😉 paaa:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2006 1:40 am
Dredzik
forumowicz

NIo super ,a szczególnie kiedy oba naraz sie nudzić zaczunaja,ale wtedy wykorzysuje ogórdek,albo ide z nimi do lasu zeby sie wyszalały co im potrzeba:D ale zwierzaki fajna sprawa:)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2006 1:44 am
Dredzik
forumowicz

Qrcze ostatnio często słysze,ze ktoś mi dredkoof zazdrości,ale cush któś musi je posiadać:D fajne trmpały i czerwono- czarne coś:D:P positiv:) Pozdrawiam:)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 4:52 pm
Ama
 Ama
bywalec

hehe dziękuje 😉 trampki góra... 😉 pozdrawiam... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 8:39 pm
Dredzik
forumowicz

a miło jak sie fotki podobaja;) może kiedyś jakieś swoje zamiescisz..;) jak byś chciała sobie kiedyś zrobić dredy to znam dobrego dreadmaker'a;) pozdroofka;]

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 9:22 pm
sasha
rozmówca

witam, witam, też jestem z woj, śląskiego, a ja mam królika i żółwia żółtolicego, a co do tego, że boksery są aktywne to nie do końca prawda, moja koleżanka ma boksera (może to wyjątek) i to jest tak leniwy pies, że szkoda gadać, a co do sportów to jak mam okazje to jeżdze konna, nie za często, ale zawsze coś

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 9:55 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam witam nowego goscia u mnie 😉 hmmm co do bokserów to chyba jakis wyjątek twojej koleżanki pies... bo ja miałam już bokserke i teraz mam boksera i u mnie na osiedlu tez jest ełno bokserów i wszystkie z nich tobardzo wesołe,ruchliwe pieski 😉 z czego bardzo się ciesze 😉 konno ja także chciałam jeździc ale tutaj gdzie ja mieszkam zbytnio nie ma warunków... ;( pozdrawaim

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 12:45 pm
eunica
forumowicz

hehe , ja kilka razy jeździłam konno 😛 podobało mi się dopuki raz koń się nie spłoszył i mnie zrzucił 🙂 potem przestało mi to już sprawiać przyjemność 😉 tylko obsesyjnie myślałam czy zaraz znowu nie spadne 🙂
a co do zwierzątek to ja mam malutkiego słodkiego pieska rasy ratlerek 😛 miałam rybki ale potem bałam się zaglądać do akwarium że trupa zobacze dlatego się wkońcu komuś je oddało 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 6:11 pm
euridice
stały bywalec

witaj! 🙂

widze, ze juz sie tu calkiem zadomowilas, no nie? to super! C:

co do psow, to ja mam owczarka niemieckiego, Milve, i mamy taka nasza jedna znajoma bokserke na osiedlu - niezwykle zywiolowy psiak - zawsze sobie szaleja z Milvka do upadlego 😀

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 5:39 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca