Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dredki z Głogowa witają:)  

Strona 1 / 2 Następny
Dredzik
forumowicz

hmm...No więc heelloł wszytskim:) qrcze i jak by tu zaczać....no wiec mam 19lat,jestem z małego
Głogowa,gdzie mieszkam razem z moimi Dredkami 🙂 na przejscie na wege skłoniło mnie moje kochane Ciasteczko, i troshke innych rzeczy tesh,ale głownie to jej zasługa:*,a że wege jestem od niedawna wiec tak nie dokonca mi sie to udaje,ale staram sie:D pozdrfoofka 4 all

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 2:34 am
alma82
początkujący

"a że wege jestem od niedawna wiec tak nie dokonca mi sie to udaje.." skoro Ci sie nie udaje- to od czasu do czasu skubiesz mięso? 😛
Czyli nie jestes wege-ale probujesz.. 🙂
Życze powodzenia !!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 2:51 am
Dredzik
forumowicz

hmm.....aj skubnięcie mięska jush przestało mi sie zdażać:P tylko jak jush zaczną mi smecić nad głową to dotkne zebami skrawka zeby spokój na chwile był,ale jeszcze troche i ich złamie:D,ale zawsze jakieś głupie szantaze wymyślają .wrrr 😡

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 2:34 pm
kazamuko
stały bywalec

Pozdrawiam, ważne by być w zgodzie z sobą. Do niektórych rzeczy dochodzi się długo, ale potem są już nasze i twarde jak skała, nie do ruszenia

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2006 4:27 pm
Ama
 Ama
bywalec

witam Cię 😉 ciesze sie że coraz więcej osób do naszego grona dołącza 😉 oczywiście pozdro dla Ciebie i jak chcerz to zapraszam do komentowania mojej notki w tym temacie 😉 ja tez się tutaj niedawno przyłączyłam (tzn do tej stronki i tych ludzi ) bo vege jestem od ponad pół roku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 7:13 pm
ana:)
bywalec

Witam witam, zobaczysz wystarczy sie troche postarac a za niedlugo nie bedzie dla ciebie problemem odmowienie sobie mieska:) Pozdro dla Ciebie i Twojej dziewczyny 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 7:53 pm
sasha
rozmówca

witam, witam, nie wiem co napisać więc kończę

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 11:36 pm
Dredzik
forumowicz

Odmawianie mięska jush mi wychodzi tylko familia sie na dziwenie patrzy jak sam sobie obiadki przygotowuwuje:) Pozdroofka 4 all & :* 4 Ciasteczko(elo) :*

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 11:41 pm
silje
bywalec

witaj 🙂 pozytywny ludziu 😀 nie daj sie 😉

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2006 11:56 pm
Dredzik
forumowicz

Pozytywny ludź sie nie da:d dredki są twardkie a nie mietkie;) tylko szydełko znowu zgubiłem 🙁

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2006 1:30 am
Ama
 Ama
bywalec

witam ponownie 😉 ZAZDROSZCZE DREDÓW... ;p POZDRAWIAM 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 12:39 pm
Ama
 Ama
bywalec

no bo dredy sa fajne... i fajne tez masz fotki... 😉 podobaja mi sie... no musi ktos miec dredy musi... ;P nawet fajnie że wegetarianin 😉 także pozytyw ;D pozdawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2006 8:38 pm
Ama
 Ama
bywalec

hej... no co do zdjęcia to nie wiem może za jakis czas dam.... ;D ooooo a co do dredów to może za kilka lat pomyśle o tym... ale jak będe starsza 😉 narazie chce sobie zrobić kolczk w nosie ale nie zbardzo rodzice cchą sie zgodzić... zapraszam do dyskusjii na tematyce ogólnej 😉 pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2006 12:47 pm
euridice
stały bywalec

hello - bardzo spoznione powitanie! 😛

dredy sa fajne! C: moja siostra chodzi do plastyka i tam polowa ludzi chodzi zdredkowana. a ja lubie porownywac rozne rodzaje dredow: jasne,ciemne, farbowane, grube, chude, dlugie, krotkie... no wiec patrze sobie do galerii, w nadziei, ze jakies fajne dredki zobacze... a tam dredow nie ma... wiec tu nastepuje moje pytanie: czy sie jakies pojawia? i jesli tak, to kiedy?

gratuluje tez super pieskow, swietne sa.

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2006 6:01 pm
Dredzik
forumowicz

Dredki napewno sie w galerri pokaża i to jush niedługo postaram sie dodac jakoś za góra dwa dni zjdecie tylko z moją head i dredkami:) psiaki dziekuja za komplement:D pozdroofka:)

Jest dla mnie natchnieniem chwila ta ,w której tak pięknie wstajesz,z Toba wstaje każdy nowy dzień:*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2006 3:32 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca